Uskoro konferencija "Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska" u suorganizaciji FOI-ja

Pozivamo vas na VII. izdanje velike nacionalne konferencije "Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska". Radi se o prvoj konferenciji o obrazovanju koja na jednom mjestu okuplja sve interesne skupine vezane za obrazovanje - od ministarstava, veleposlanstava, uglednih znanstvenika i profesora do studenata. Održat će se u zagrebačkom ZICER-u, 5. travnja od 09:00 sati, u suorganizaciji Fakulteta organizacije i informatike.

Konferencija Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska je prva konferencija o obrazovanju koja na jednom mjestu okuplja sve interesne skupine vezane za obrazovanje - od ministarstava, veleposlanstava, uglednih znanstvenika i profesora do studenata. Konferencija tematizira nove tehnologije i nova zanimanja kao put u suvremenije visoko obrazovanje te nova zanimanja kao posljedica tehnološkog razvoja, a o tome će na glavnom panelu govoriti i dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep.

Studenti će moći sudjelovati i na:

• Hackathon natječaju za studente i srednjoškolce s bogatim nagradama
  • Career speed datingu poslodavaca i studenata

Više informacija o konferenciji dostupno je ovdje, a za sve zainteresirane studente FOI-ja postoji mogućnost organizacije prijevoza na konferenciju, Hackathon i Career speed dating.

Zainteresirani studenti mogu se javiti u Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja.