U novootvorenom Razvojnom centru Varaždin Fina zapošljava mlade IT stručnjake s FOI-ja

U petak, 3. studenog 2023., Fina je i službeno otvorila i predstavila Razvojni centar Varaždin, smješten u novouređenim prostorijama Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, na adresi Prilaz Fausta Vrančića, u Varaždinu. U Razvojnom centru FINA-e trenutno je zaposleno 7 inženjera, od toga je njih 6 alumnija FOI-ja, dok svih 17 studenata koji obavljaju stručnu praksu u ovom Centru studiraju na FOI-ju.

Poziv studentima FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u 11. studentskom istraživačkom simpoziju sa studentima iz SAD-a

Od 21. do 29. svibnja 2023. će se na Fakultetu organizacije i informatike i UNESCO lokacijama u Hrvatskoj održati 11. studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju. Nekoliko studenata FOI-ja ima prilike sudjelovati zajedno sa studentima iz SAD-a. Rok za prijavu je 30. travnja 2023.

Ecx.io koja je dio IBM iX grupacije financira školarine za 3 najbolje pozicionirana studenta FOI stručnog studija u Sisku
ecx.io logo

S ciljem podrške mladima u potresom pogođenom području digitalna agencija ecx.io, koja posluje u sklopu IBM iX grupacije, u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu odlučila je stipendirati školarinu za čak tri brucoša/ice koji/e će u akademskoj godini 2021./22. upisati stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u stručnom centru Sisak.

Poziv studentima da se uključe u online FOI Student Buddy program

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Ako je vaš odgovor da, onda je vrijeme da se prijavite u online FOI Student Buddy program.

Mogućnost za odrađivanje ljetne stručne prakse u Cincinnatiju, SAD

Kao i prošlih godina, Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University of Cincinnati - UC) objavio je natječaj za odrađivanje stručne prakse u njihovom uredu u razdoblju od 8. lipnja do 31. srpnja 2020. (6-8 tjedana) u svrhu izrade marketinških, video i tiskanih materijala. Rok za prijavu je 3. veljače 2020. godine.