Otvorene prijave za 'Speck Product Academy'

U svijetu gdje digitalne inovacije oblikuju način na koji poslujemo i živimo, Product Manageri imaju ključnu ulogu u vođenju proizvoda od ideje do uspjeha na tržištu. Oni su katalizatori inovacija, most između korisnika i razvojnog tima, te stratezi koji vode proizvod kroz ciklus razvoja. Stoga je važno imati stručnjake koji su opremljeni potrebnim znanjem i vještinama kako bi iskoristili potencijal novih proizvoda i tehnoloških rješenja. Upravo je zato ove godine, prvi put, u sklopu Speck Academy, organizirana 'Product Academy'. Osmišljena kako bi pružila studentima i pojedincima završnih godina sveučilišnih studija priliku da steknu duboko razumijevanje upravljanja proizvodima i osposobljenost za uspješno vođenje proizvoda.

Studenti FOI-ja osvojili četvrta mjesta na Digitalnom inovacijskom inkubatoru

U novim prostorima Sveučilišta u Zagrebu, u zgradi Regionalnog centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECELU, u ponedjeljak, 3. srpnja 2023. godine održano je natjecanje Digitalni inovacijski inkubator kojeg organizira Institut za inovacije. Natjecali su se i timovi s FOI-ja.

KANDIDATURE ZA STUDENTSKI ZBOR SVEUČILIŠTA U ZAGREBU I STUDENTSKI ZBOR FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 7. i 8. ožujka 2023. u terminima od 12:00 do 14:00 sati.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2023.

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, u srijedu i četvrtak 29. i 30. ožujka 2023. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

Deep tech venture builder Nuqleus predstavljen na FOI-ju

Deep-tech venture builder pod nazivom 'NUQLEUS', napredni startup inkubator, kojeg su pokrenuli Inovacijski centar Nikola Tesla (ICENT) i Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER) Sveučilišta u Zagrebu, a kojima je Fakultet organizacije i informatike (FOI) znanstveni partner na projektu, predstavljen je danas na FOI-ju, uz prisutnost studenata i nastavnika koji će iskoristiti mogućnosti uključivanja u projekt. Nuqleus je predstavio Deni Nurkić iz Nuqleus tima.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Poziv studentima na Erasmus+ info dan

U četvrtak, 23. siječnja 2020. na Fakultetu organizacije i informatike će se održati 4. po redu Erasmus+ info dan. Erasmus+ info dan događanje je na kojem studenti mogu dobiti niz informacija o mogućnostima za mobilnost preko tog program te čuti Erasmus iskustva iz prve ruke.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro na FOI stiže nova grupa studenata iz inozemstva, a mi želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Buddyija – prijavi se!