Održan Informativni dan programa Obzor Europa na Fakultetu organizacije i informatike

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike (FOI) zajedno s Agencijom za mobilnost i programe EU-a (AMPEU) te Ministarstvom znanosti i obrazovanja, organiziralo je Informativni dan programa Obzor Europa, koji je održan u srijedu, 15. svibnja na FOI-ju u Varaždinu, u okviru programa Dana međunarodne suradnje (eng. FOI International Days).

15.05.2024, 14:25
Traju Dani međunarodne suradnje na FOI-ju - FOI International Days 2024

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na šesnaestim Danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2024 koji će se održati od 15. do 17. svibnja 2024.

Pozvano predavanje: dr. sc. Chris McGrew s Indiana State University u SAD-u

Pozvano predavanje dr. sc. Chrisa MeGrewa, direktora Center for Global Engagement na Indiana State University, IN, USA  održano je u srijedu, 15. svibnja 2024. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

Održani Dani održivog razvoja na Fakultetu organizacije i informatike

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike organizirao je dvodnevni događaj naziva "Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja", posvećen proširivanju svijesti o važnosti održivosti i brige za okoliš. U okviru toga, studenti FOI-ja sudjelovali su i na Global Goals Jam natjecanju, koji je održan 13. i 14. svibnja 2024. godine. Više u nastavku...

Pozvano predavanje: Ivan Fratrić (Google Project Zero)

Sljedeći ponedjeljak, 20. svibnja s početkom u 10:15 na FOI 2 u D9 pozvano predavanje na kolegiju Sigurnost informacijskih sustava održat će Ivan Fratrić iz Google Project Zero. Tema je 'Uvod u istraživanje sigurnosti mobilnog baseband firmwarea'.

Studenti FOI-ja osvojili medalje na 6. igrama Sjeverozapadne Hrvatske

Studenti Fakulteta organizacije i informatike su zasjali na nedavno održanim 6. igrama Sjeverozapadne Hrvatske, demonstrirajući izvanrednu sportsku vještinu i timski duh. Sudjelovanjem u različitim disciplinama, FOI-jevci su osvojili prvo mjesto u svakoj kategoriji u kojoj su se natjecali, ostavljajući iza sebe snažnu konkurenciju.

09.05.2024, 15:57
Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja na FOI-ju

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike poziva vas na događaj Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja, koji će se održati 13. i 14. svibnja 2024. godine na Fakultetu organizacije i informatike. Ovi dani posvećeni su proširivanju vidika o važnosti doprinosa održivosti i brige za okoliš i okruženje u kojem živimo. Dani održivog razvoja organizirani su s ciljem podučavanja, poticanja promišljanja i informiranja studenata o važnosti brige za održivost u različitim sferama djelovanja i okruženja u kojem živimo.

Anamarija Pavković i Bruno Đuderija iz OTP banke održali pozvano predavanje na predmetu Poslovni procesi u organizaciji

U utorak, 07. svibnja 2024. godine, u sklopu predavanja na predmetu Poslovni procesi u organizaciji, Anamarija Pavković i Bruno Đuderija (OTP banka) održali su pozvano predavanje na temu „Lean management“.

Pozvano predavanje: Prof. dr. Cory Campbell, Indiana State University, IN, SAD

Pozivamo vas na predavanje “Robotics Process Automation (RPA): Opportunities and Challenges for Business”,  koje će održati gostujući predavač, prof. dr. Cory Campbell s Indiana State University, IN, USA. Prezentacija će biti u četvrtak, 16. svibnja od 16.00 do 17.00 sati, dvorana 9, FOI 2.

Pozvano predavanje: Prof. Luis de Marcos Ortega - Machine Learning for Software Engineering Projects

U sklopu kolegija Programsko inženjerstvo, prof. Luis de Marcos Ortega sa Sveučilišta u Alcali (Španjolska) je u utorak, 7. svibnja 2024. održao pozvano predavanje na temu Machine Learning for Software Engineering Projects. Prof. de Marcos Ortega trenutno boravi u posjetu našem Fakultetu, a predavanje je održano kontaktno na FOI-ju i online.