Uspješno izrađeni standardi zanimanja, kvalifikacija i obrazovni programi u području razvoja videoigara

U okviru projekta "Izrada standarda zanimanja, kvalifikacija, kurikuluma i nastavnih materijala za zanimanje Specijalist za razvoj videoigara i programe usavršavanja iz područja razvoja videoigara, modernizacija kurikuluma i izrada nastavnih materijala za zanimanje Tehničar za razvoj videoigara te provedba programa usavršavanja za obrazovanje odraslih" provedenog u okviru "Regionalnog centra kompetentnosti u Sisačko-moslavačkoj županiji – prema novim i inovativnim znanjima i vještinama" izrađeno je i odobreno 5 standarda zanimanja, standarda kvalifikacija i obrazovnih programa u području razvoja videoigara.

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!