Dan otvorenih vrata okupio srednjoškolce Sjeverozapadne i Središnje Hrvatske

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je u četvrtak, 27. travnja 2023., održao svoj DAN OTVORENIH VRATA (DOV 2023). Nakon višegodišnje pauze zbog pandemije koronavirusa i održavanja događanja isključivo online, ovogodišnje izdanje DOV-a održano je uživo, na lokaciji FOI 1 (Pavlinska 2) i FOI 3 (Vila Oršić). Program je bio dio nacionalne manifestacije Festival znanosti 2023.

Uspješni prvi Virtualni dani otvorenih vrata FOI-ja

Održali smo prve Virtualne dane otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, i to putem konferencijskog sustava Big Blue Button u četvrtak, 14. svibnja i u petak, 15. svibnja 2020. godine. Sudjelovalo je više od stotinu maturanata dnevno iz cijele Hrvatske.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Dragi maturanti, budući studenti Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo vas na Smotru Sveučilišta 2018 koja će se održati od 22. do 24. studenoga 2018. godine u Studentskom centru, Savska 25 u Zagrebu.