Održan drugi Webinar o upisima na diplomske studije FOI-ja

U virtualnom okruženju danas, 3. rujna 2020. je održan drugi Webinar o upisima na diplomske studije. Prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, prodekan za studijske programe prof. dr. sc. Dragutin Kermek te stručni suradnici iz referade i FOI-jevog Centra za podršku studentima i razvoj karijera upoznali su sve zainteresirane studente s izmjenama vezanim uz uvjete upisa na diplomske studije i razlikovnu godinu, a bila je to prilika studentima da postave sva svoja pitanja i dobiju odgovor u realnom vremenu.

Webinar o upisima na diplomske studije FOI-ja
Fakultet organizacije i informatike je u srijedu, 15. srpnja 2020. održao Webinar o upisima na diplomske studije. Prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić i prodekan za studijske programe prof. dr. sc. Dragutin Kermek te stručna suradnica u FOI-jevom Centru za podršku studentima i razvoj karijera Romina Kućar upoznali su više od 160 zainteresiranih studenta iz cijele Hrvatske s izmjenama vezanim uz uvjete upisa na diplomske studije i razlikovnu godinu, a uz to su dobili i odgovore na sva pitanja u realnom vremenu.
Održan webinar o online upisima - budući studenti na chatu postavljali brojna pitanja

Za sve maturante i one koje će ove godine upisivati fakultet, FOI je u ponedjeljak, 6. srpnja 2020. organizirao drugi ovogodišnji webinar o online upisima 2020. pod nazivom "SPOJI SE NA FOI!". Brojni maturanti i oni koje interesira upis na FOI ove ak. godine pratili su webinar putem konferencijskog sustava Big Blue Button.

06.07.2020, 09:11
Uspješni prvi Virtualni dani otvorenih vrata FOI-ja

Održali smo prve Virtualne dane otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, i to putem konferencijskog sustava Big Blue Button u četvrtak, 14. svibnja i u petak, 15. svibnja 2020. godine. Sudjelovalo je više od stotinu maturanata dnevno iz cijele Hrvatske.