Održan drugi Webinar o upisima na diplomske studije FOI-ja

Objavljeno: 03.09.2020

U virtualnom okruženju danas, 3. rujna 2020. je održan drugi Webinar o upisima na diplomske studije. Prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, prodekan za studijske programe prof. dr. sc. Dragutin Kermek te stručni suradnici iz referade i FOI-jevog Centra za podršku studentima i razvoj karijera upoznali su sve zainteresirane studente s izmjenama vezanim uz uvjete upisa na diplomske studije i razlikovnu godinu, a bila je to prilika studentima da postave sva svoja pitanja i dobiju odgovor u realnom vremenu.

Webinaru se odazvalo više od stotinu studenata, a za sve one koji se nisu mogli priključiti u navedenom terminu objavljujemo prezentaciju sa svim važnim informacijama u nastavku.

PREUZMI PREZENTACIJU

Za sva dodatna pitanja, slobodno se obratite mailom referadi FOI-ja na referada@foi.unizg.hr ili upisi@foi.unizg.hr ili direktno prodekanici za nastavu prof. dr. sc. Sandri Lovrenčić na mail sandra.lovrencic@foi.unizg.hr.