Tribina o upisima na prijediplomske i diplomske studije te više godine studija FOI-ja

Pozivamo studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na prijediplomske i diplomske studije FOI-ja kao i na upise u više godine studija, koja će biti održana u četvrtak, 5. rujna 2024. u 14:00 sati u D1 na Fakultetu (2. kat) i putem online platforme BBB (poveznica za pristup).

Održan 12. Studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju u SAD-u

Ovogodišnji 12. Studenti međunarodni simpozij / 10th Student’s Symposium on Research and Intercultural Learning održan je od 10. do 21. srpnja 2024. na američkom sveučilištu University of Cincinnati (Ohio, Indiana State University, IN) i De Paul University (Chicago, IL, SAD).

Novo izdanje Vodiča za brucoše u digitalnom obliku

Kako bi poboljšali iskustva budućih brucoša i dali im sve potrebne informacije za uspješan početak studiranja na FOI-ju, CPSRK FOI je objavio novo izdanje vodiča za brucoše, koji se u u digitalnom formatu nalazi na službenoj web stranici. Vodič pruža ključne informacije o studiju i Fakultetu, time im olakšavajući prilagodbu na sveučilišni život, usmjeravajući ih kroz sve administrativne korake te ih informirajući o ključnim resursima dostupnima na Fakultetu i u Studentskom domu u Varaždinu.

Projekt ‘Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja‘ Studentskog zbora FOI proglašen drugim najboljim na natječaju portala Srednja.hr

U sklopu projekta Brucoš 101, portal Srednja.hr proglasio je najbolje studentske projekte u zemlji i bogato ih nagradio, a drugo mjesto osvojio je Studentski zbor FOI-ja za projekt 'Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja‘, koji je proveden proljetos u Varaždinu. Brucoš 101 je, inače, namijenjen svima koji planiraju postati studenti te im pomaže pripremiti se za maturu i uvodi ih u svijet studiranja.

Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu

Na temelju odluke donesene na 10. elektroničkoj sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu održane 9. srpnja 2024. godine, Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu otvara Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu koje će se provoditi u elektroničkom obliku od 10. srpnja 2024. do uključivo 31. srpnja 2024. godine.

11.07.2024, 13:06
Treći na STEM Games natjecanju u Tech Areni na prijemu kod Uprave FOI-ja

Dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa je u ponedjeljak, 17. lipnja 2024., zajedno s prodekanicom izv. prof. dr. sc. Martinom Tomičić Furjan i prodekanom izv. prof. dr. sc. Ivanom Malbašićem primila studente FOI-ja, koji su na ovogodišnjem natjecanju STEM Games u Umagu osvojili 3. mjesto u Tech Areni znanja.

Održani Dani održivog razvoja na Fakultetu organizacije i informatike

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike organizirao je dvodnevni događaj naziva "Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja", posvećen proširivanju svijesti o važnosti održivosti i brige za okoliš. U okviru toga, studenti FOI-ja sudjelovali su i na Global Goals Jam natjecanju, koji je održan 13. i 14. svibnja 2024. godine. Više u nastavku...

Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja na FOI-ju

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike poziva vas na događaj Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja, koji će se održati 13. i 14. svibnja 2024. godine na Fakultetu organizacije i informatike. Ovi dani posvećeni su proširivanju vidika o važnosti doprinosa održivosti i brige za okoliš i okruženje u kojem živimo. Dani održivog razvoja organizirani su s ciljem podučavanja, poticanja promišljanja i informiranja studenata o važnosti brige za održivost u različitim sferama djelovanja i okruženja u kojem živimo.

Studenti organizirali Dane mentalnog zdravlja na FOI-ju

Od 23. do 25. travnja 2024. godine, na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu održani su Dani mentalnog zdravlja. Cilj ovog događaja bio je informirati studente i sve zainteresirane dionike Fakulteta organizacije i informatike o različitim temama vezanim uz mentalno zdravlje, izazovima nošenja sa stresom i prevladavanje mentalnih izazova današnjice.

FOI održao Dan otvorenih vrata - stigli maturanti iz cijele Sjeverozapadne Hrvatske

U sklopu ovogodišnje nacionalne manifestacije Festival znanosti, u četvrtak, 25. travnja 2024. od 12:00 do 14:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (Pavlinska 2), sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, održan je Dan otvorenih vrata namijenjen maturantima te široj zainteresiranoj javnosti. Cilj Dana otvorenih vrata bio je upoznati učenike završnih razreda srednjih škola (prvenstveno 3. i 4. razreda), a potencijalno i naše buduće studente sa studijskim programima FOI-ja, koje maturanti mogu upisati nakon što polože ispite državne mature. Odaziv je maturanata, srednjoškolskih nastavnika, pa čak i roditelja bio je velik, a stigli su s područja cijele Sjeverozapadne Hrvatske!