Program usavršavanja iz područja javne nabave, četvrtak 13. prosinca 2018.

Fakultet organizacije i informatike organizira redovito usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta. Usavršavanje će se održati 13. prosinca 2018. godine, u Varaždinu, u prostorijama Fakulteta organizacije i informatike.

12.11.2018, 12:50
Projekt DIGITRANS predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE– DTC u Zagrebu

Projekt DIGITRANS je predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE u sklopu koje je i uspješno održana radionica za digitalnu transformaciju poduzeća pomoću DIGITRANS metodologije.

Izobrazba u području javne nabave (rujan/listopad)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Natječaj Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje

Objavljen je natječaj za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Natječaj je otvoren do 25. rujna 2018. godine

13.07.2018, 14:10
Radionica za razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Održan program usavršavanja iz područja javne nabave

U četvrtak, 21. lipnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike, održano je redovno usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Program usavršavanja iz područja javne nabave, četvrtak 21. lipnja 2018.

Usavršavanje će se održati 21. lipnja 2018, u Varaždinu, u prostorijama Fakulteta organizacije i informatike.

Studenti FOI-ja u finalu startup natjecanja u Beču

Studenti FOI-ja s diplomskog studija Ekonomike poduzetništva, Ante Šarić, Sandi Poustecki, Petra Bogadi, Lana Kudelić i kolega Mario Pavić s FER-a 28. do 29. travnja 2018. sudjelovali su na startup natjecanju u Budimpešti u organizaciji Startup Campus i Enterprise Hungary.Odabrani su među najboljih 8 startupova za finale u Beč na Pioneers festival koje će se održati krajem svibnja.

Izobrazba u području javne nabave (svibanj)

26.03.2018, 15:00
Održana radionica „Kako pripremiti studente za izazove tržišta rada?“

U četvrtak, 22. ožujka 2018. godine na FOI-ju je održana prva radionica u sklopu ciklusa radionica pod nazivom Karijeriranje koje provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO). Radionicu pod nazivom „Kako pripremiti studente za izazove tržišta rada?“ vodila je dr.sc. Katarina Pažur Aničić, poslijedokorandica i voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijera na Fakultetu organizacije i informatike.

26.03.2018, 13:32