Izobrazba u području javne nabave (svibanj)

Objavljeno: 26.03.2018

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Program izobrazbe izvodi se u trajanju od 50 nastavnih sati u prostorijama Fakulteta. Zbog velikog interesa za izobrazbu u ožujku i travnju krećemo s predbilježbama za novi ciklus. Više o programu moguće je pročitati na stranici.

Program i prijavnicu s uputama za prijavu možete naći na stranici.