Održan program usavršavanja iz područja javne nabave

Objavljeno: 26.06.2018

U četvrtak, 21. lipnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike, održano je redovno usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta.

U sklopu programa održana su dva usavršavanja u području javne nabave. Predavanja u sklopu prvog poludnevnog usavršavanja održao je Vedran Težak iz Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (SAFU). Tema je bila: „Najčešće pogreške u izradi dokumentacije o nabavi“. Drugo poludnevno usavršavanje održala je Karmen Meić iz Grada Varaždina. Tema je bila: „Postupak pregleda i ocjene ponuda u postupcima javne nabave.“

Fakultet je do sada organizirao 20 usavršavanja i 17 ciklusa izobrazbe u području javne nabave.

Interes za sudjelovanje u narednim ciklusima izobrazbe ili usavršavanjima možete iskazati na mail javna@foi.hr.

Informacije o narednim izobrazbama i usavšavanjima objavit će se na stranici.