FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Time4Science - izv. prof. dr. sc. Ana Meštrović
time4science logo

U petak, 28. svibnja 2021. s početkom u 10:00 održat će se online predavanje izv. prof. dr. sc Ane Meštrović na temu "Primjena postupaka iz područja umjetne inteligencije za bolje razumijevanje infodemije".

Predavanje prof. dr. sc. Dunje Mladenić

U okviru kolegija doktorskog studija Odabrana poglavlja primjene informacijske tehnologije u petak, 11. rujna 2020. godine u 14:00 sati održat će se predavanje prof. dr. sc. Dunje Mladenić na temu "Cross - lingual Data Analysis". Predavanje će se održati na hrvatskom jeziku i možete mu se pridružiti preko sustava Zoom na linku (Meeting ID: 814 8576 0523, Passcode: 079785).

Prijava radova za 31. konferenciju CECIIS 2020 - produljeni rok

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i mreža EDEN – European Distance and e-Learning Network zajedno organiziraju 31. međunarodnu znanstvenu konferenciju CECIIS 2020, koja će se održavati od 7. do 9. listopada 2020. na FOI-ju u Varaždinu. Tema ovogodišnje konferencije je "Inteligentni sustavi - trendovi, budućnost, društvo". Više informacija o konferenciji, kao i o produžetku rokova pročitajte u nastavku.

Otkazano predavanje - Time4Science

Drage kolegice i kolege, Time 4 Science koji se trebao održati u ponedjeljak 24.2.2020. je otkazan zbog iznenadnih obveza predavačice izv. prof. Vlatke Škokić koja nam na žalost ne može doći. Njen idući slobodan termin je u lipnju pa će se taj Time 4 Science tada svakako održati o čemu ćete biti pravovremeno obaviješteni.

Održana 19. radionica za doktorande

U petak 13.12.2019 održana je devetnaesta po redu radionica za doktorande.

11. međunarodni doktorski seminar IDS 2019

U okviru Međunarodne znanstvene konferencije CECIIS 2019, dana 3. listopada 2019. godine, Fakultet organizacije i informatike u suradnji sa Slovačkim tehnološkim sveučilištem (Slovak University of Technology) organizira 11. međunarodni doktorski seminar (IDS 2019).