Javni razgovor – Marko Jurišić

U ponedjeljak, 22. travnja 2024. godine, pristupnik Marko Jurišić ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

28.03.2024, 07:47
Doktorandica Karolina Kokot obranila doktorski rad

U ponedjeljak, 22. siječnja 2024. doktorandica Karolina Kokot obranila je doktorski rad pod nazivom "Utjecaj heterogenosti tima vrhovnih menadžera na performanse velikih poduzeća u Republici Hrvatskoj".

Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Zagrebu

U velikoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECEL u subotu, 25. studenoga 2023., održane su dvije svečane promocije doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. S Fakulteta organizacije i informatike promovirana je dr. sc. Dunja Dobrinić, koja je 13. siječnja 2023. obranila doktorski rad na temu Utjecaj digitalne zrelosti, konkurentskih prioriteta i stilova odlučivanja na namjeru prihvaćanja digitalnih tehnologija u mikro i malim organizacijama. Diplomu joj je, uz rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, uručila i dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa.

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Javni razgovor – mr. sc. Miro Zdilar

U četvrtak, 13. srpnja 2023. godine, pristupnik mr. sc Miro Zdilar ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

27.06.2023, 12:38
Predstavljanje suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata na FOI-ju

Pozivamo sve zainteresirane studente zadnje godine Diplomskog studija da nam se pridruže na predstavljanju slobodnih suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata koje će se održati u srijedu, 21. lipnja 2023. u 15 sati u dvorani D10 na FOI1 ili online putem ove poveznice.

Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Zagrebu

U velikoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECEL ove su subote, 20. svibnja 2023. održane dvije svečane promocije doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Rektor prof. dr. sc. Stjepan Lakušić promovirao je novih 365 doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Tijekom prve svečanosti promovirano je 184 doktorskih kandidata, a tijekom druge njih 181. S Fakulteta organizacije i informatike promovirana je dr. sc. Valentina Đurek.

Program 29. radionice za doktorande

U petak 21. travnja 2023. s početkom u 14:00 sati održat će se putem BBB sustava 29. radionica za doktorande. Radionica će započeti zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom "What digitalisation means for public administration and public services? - Theoretical and empirical considerations and how to shape the topic into a good research", koje će održati Prof. Hiroko Kudo, Ph.D. Profesorica dolazi s Faculty of Law, Chuo University, Hachioji (Tokio, Japan). Nakon pozvanog predavanja pet doktoranada prezentirat će svoje istraživačke ideje.

Privremeni rezultati nakon dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja
studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate nakon provedenih dopunskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Obavijest za studente diplomskih i doktorskog studija FOI-ja - ljetna škola NEMO 2023 u Beču

U razdoblju od 17. do 28. srpnja 2023. OMiLAB (Open Models Laboratory) na Sveučilištu u Beču organizira 9. NEMO ljetnu školu o konceptualnom modeliranju pod motom “Become a digital leader!”.