Prijavite se na program „Seeds for the Future" i upoznaj najmoderniju tehnologiju tvrtke Huawei

Otvoren je natječaj za program „Seeds for the Future" - online program obrazovanja i obuke usmjerenog na industriju, inovacije i tehnologiju. Više u nastavku...

Studenti osmislili rješenja za pametna parking mjesta i predviđanje temperature zraka

Rješavanje problema iz prakse u IT tvrtkama za studente varaždinskog Fakulteta organizacije i informatike nije novost – primjena je to učenja temeljenog na radu i rješavanju problemskih zadataka, koje FOI primjenjuje u sklopu svoje redovite nastave već nekoliko godina. No za ove dvije grupe studenata, varaždinska IT tvrtka Mobilisis osmislila je dva vrlo zahtjevna problemska zadatka sa stvarnom primjenom na komercijalnom tržištu. Skupina od četvero studenata osmislila je pametno rješenje za parkirna mjesta na području grada Dubrovnika, dok je druga četvorka uspješno realizirala projekt predviđanja temperature zraka koristeći tehnologiju pametnih temperaturnih štapova.

Pozvana predavanja s ciljem zaštite i brige o mentalnom zdravlju
Monika Melnjak

Poštovane kolegice kolege! Željeli bismo Vas informirati da će se u srijedu 24. 11. u 13.00 sati, četvrtak 25. 11. u 17.00 sati te u utorak, 30. 11. u 11.00 sati održati pozvano predavanje psihologinje Monike Melnjak pod nazivom „PROMJENOM AUTOMATSKIH MISLI DO REDUCIRANJA ANKSIOZNOSTI“.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

10. jubilarni Tjedan karijera u tijeku
TDK 2021

U tijeku je FOI-jev deseti Tjedan karijera – najveće karijerno događanje za studente koje se na Fakultetu organizacije i informatike održava od 18. do 22. listopada 2021. godine

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Otvoren natječaj za studente za sudjelovanje u Kombiniranom intenzivnom programu u organizaciji partnerskog sveučilišta iz Amsterdama
IP Amsterdam

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena je mogućnost za sudjelovanjem 3 studentice/studenta preddiplomskih studija FOI na šestotjednom intenzivnom programu iz područja održivih i uključivih inovacija (Global Build! Sustainable and Inclusive Innovation) u Amsterdamu.

Održani FOI International Days 2021

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održani su Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2021. Iako su ovogodišnji, 13. po redu, Dani međunarodne suradnje FOI-ja, održani virtualno, ciljevi ovog dvodnevnog događanja ostali su jednaki kao i prošlih godina. To su u prvom redu umrežavanje sudionika, dijeljenje najboljih praksi i ideja, promoviranje međunarodnih i projektnih aktivnosti FOI-ja, kao i partnerskih sveučilišta i fakulteta.

Pozvana predavanja u sklopu predmeta "Pregovaranje u međunarodnom okruženju"

Pozivamo Vas na predavanja gostujućih profesorica sa sveučilišta u SAD-u i Nizozemskoj, prof. dr. sc. Victorie Appatove, University of Cincinnati i Andreia Carita, Amsterdam University of Applied Sciences koje će se održati u sklopu predanja na predmetu Pregovaranje u međunarodnom okruženju, a dio je programa FOI International Days 2021.

Marko Možina iz poduzeća Emil Frey Digital studentima približio primjenu Scrum-a

U ponedjeljak 9. prosinca 2019. u sklopu redovite nastave iz kolegija 'Organizacija'  na preddiplomskim studijima Informacijski sustavi i Poslovni sustavi gostujuće predavanje studentima je održao Marko Možina, voditelj poslovnih operacija u poduzeću Emil Frey Digital.