Goran Šprem, Senior NET Software Engineer u varaždinskoj tvrtki Mobilsis podijelio je s nama svoju priču o razvoju karijere. Od održavanja semafora do team leada u jednoj od najprosperitetnijih IT tvrtki u Hrvatskoj, Goran je ispričao sve detalje od fakultetskih dana do današnjih svakodnevnih radnih zadataka...

30.06.2020, 11:26

Zaklada Novo Sutra objavila je Natječaj za stipendiranje studenata za ak. godinu 2020./2021. Konkurirati natječaju mogu studenti 2. i 3. godine preddiplomskog te 1. godine diplomskog studija (ili 4.godine integriranog studija). Detalje natječaja provjerite u nastavku.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu među prvim je javnim visokim učilištima u Hrvatskoj koji sredstvima iz europskog projekta uvodi sustav obavezne stručne prakse na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija. Radi se jednom od glavnih ciljeva projekta Study4Career, kojim je FOI osigurao gotovo 4 milijuna kuna za unapređenje postojećeg i uvođenje novog modela stručne prakse za studente preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi.

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku objavljujemo raspored kolokvija. On je okviran, a način njihovog provođenja ovisi o trenutnoj situaciji. Detaljne informacije vezane uz kolokvije dobit ćete od svojih nastavnika.

Poštovane studentice i studenti, prema uputama MZO i odluci rektora Sveučilišta u Zagrebu, na Fakultetu organizacije i informatike nastava će se do 29. ožujka 2020. godine odvijati na daljinu putem sustava za e-učenje (https://elf.foi.hr/). Molimo vas da ozbiljno shvatite prelazak na ovaj oblik izvođenja nastave, kako biste uspješno savladali ishode učenja.

Poštovane kolegice i kolege, temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima, u nastavku pročitajte na kojim se izbornim predmetima nastava u ljetnom semestru akademske godine 2019./20. na sveučilišnim preddiplomskim studijima neće izvoditi.

25.02.2020, 09:01

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

U utorak, 18. veljače 2020. godine u 11.00 sati u dvorani 1 na FOI 1 bit će održana tribina za studente na kojoj će biti predstavljene izmjene pravilnika o studijima i nove odluke vezane uz ispitne rokove te kriterije i kompetencije za upis na diplomski studij. Predviđeno trajanje tribine je 1 sat.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2019./2020. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

ICT tvrtka Comping raspisuje novi stipendijski natječaj za studente STEM područja. Traže studente 3. godine preddiplomskog studija i 1. godine diplomskog studija. Studenti se mogu prijaviti na natječaj putem linka.