Uoči početka nove akademske godine 2020./2021., u petak, 25. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI 1, Pavlinska 2) bit će održano uvodno predavanje za brucoše, odnosno studente prve godine preddiplomskih studija FOI-ja - preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i preddiplomskog stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP).

Poštovane studentice i studenti, na web stranici Fakulteta organizacije i informatike objavljen je Registar priznavanja predmeta s preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi (v1.1) na preddiplomski sveučilišni studij Informacijski i poslovni sustavi (v1.2). Registar možete pronaći u kategoriji 'Dokumenti fakulteta', a objavljujemo ga i u nastavku.

17.09.2020, 08:56

Drage studentice i studenti!
Obavještavamo vas da je u aplikaciji FOI nastava dostupan preliminarni raspored nastave za zimski semestar akademske godine 2020./2021., za sve studije za koje se nastava održava u Varaždinu. Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u aplikaciji FOI nastava.

Poštovane studentice i studenti, uoči početka nove akademske godine 2020./2021. objavljujemo pismo dekanice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep studentima Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Poštovane studentice i studenti, obzirom na situaciju vezanu uz pandemiju koronavirusa, donosimo vam upute za organizaciju i provođenje nastave za studente na Fakultetu organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu u zimskom semestru ak. godine 2020./2021. koje možete pročitati ovdje.

Poštovane studentice i studenti, u nastavku objavljujemo sve informacije o upisima na preddiplomske i diplomske studije te o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

U nastavku pročitajte više informacija i detaljnije upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku odvijat će se isključivo online. Preostale upisne kvote za upis na jesenskom roku objavljene su u sustavu Postani student. Prijave na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike obavljaju se putem spomenutog sustava, a više detalja pročitajte u nastavku.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, je u petak, 17. srpnja 2020. izdalo Potvrdu kojom se Fakultetu organizacije i informatike potvrđuje izmjena i dopuna naziva revidiranog studijskog programa preddiplomskog sveučilišnog studija 'Informacijski sustavi', i to na način da novi naziv sada glasi preddiplomski sveučilišni studij 'Informacijski i poslovni sustavi Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu'.

Drage brucošice i brucoši, sutra 23. srpnja u 08:00 sati otvaramo online upise u prvu godinu preddiplomskih sveučilišnih studija (Informacijski i poslovni sustavi / Ekonomika poduzetništva / Primjena informacijske tehnologije u poslovanju). Upisi će se odvijati isključivo putem naše aplikacije upisi.foi.hr. Upis će biti moguć u svakom trenutku putem računala, tableta ili mobilnih uređaja do ponedjeljka, 27. srpnja u 12:00 sati. Za eventualna pitanja ili poteškoće prilikom upisa, osigurali smo vam i korisničku podršku putem virtualne BBB sobe. Više informacija pročitajte u nastavku.

15.07.2020, 13:57