Tijekom zimskog semestra ak. godine 2019./20. na FOI-ju će se održati intenzivna radionica Interneta stvari po nazivom Internet of Things – Embedded Software Development (IOT:ESD). Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno, a radionica će se održavati na engleskom jeziku jer će u njoj sudjelovati i Erasmus studenti. Radionicu će izvoditi doc. dr. sc. Boris Tomaš, a studenti za redovito pohađanje dobivaju 2 ECTS boda.

Pozivamo sve studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

27.09.2019, 15:20

Danas, 23. rujna 2019. godine, počinje nastava na preddiplomskim sveučilišnim studijima - Ekonomika poduzetništva, Informacijski sustavi i Poslovni sustavi. U nastavku pogledajte kako je brucošima FOI-ja prošao prvi dan!

Poštovane studentice i studenti FOI-ja, dobro došli u novu akademsku 2019./2020. godinu. Srdačno vas pozdravljamo na početku vašeg studiranja na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Poštovane kolegice i kolege, temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima, u nastavku pročitajte na kojim se izbornim predmetima nastava u zimskom semestru akademske godine 2019./20. na sveučilišnim preddiplomskim studijima neće izvoditi.

20.09.2019, 13:18

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte obavijest o načinu preuzimanja X- ice.

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

U nastavku pročitajte datume i ostale detalje vezane za upis na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku (ak. godina 2019./2020.).

01.09.2019, 10:11

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija 'Informacijski sustavi', 'Poslovni sustavi' i 'Ekonomika poduzetništva', stručnog studija 'Primjena informacijske tehnologije u poslovanju' te diplomskih studija informatike i 'Ekonomike poduzetništva' na datume i postupak upisa u više godine studija.

U nastavku pročitajte termine upisa na sveučilišni preddiplomski studij Informacijski i poslovni sustavi, sveučilišni preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva te na stručni preddiplomski studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

20.07.2019, 13:21