Svečane promocije promovenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu bit će održane u petak, 17.  i subotu, 18. siječnja 2020. u Koncertnoj dvorani HNK Varaždin. Ukupno će biti promoviran 501 student, i to 89 studenata Preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 187 studenata Preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi, zatim 64 studenta Diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 69 studenata Diplomskog studija Informatika te 92 studenta Stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

U ponedjeljak 9. prosinca 2019. u sklopu redovite nastave iz kolegija 'Organizacija'  na preddiplomskim studijima Informacijski sustavi i Poslovni sustavi gostujuće predavanje studentima je održao Marko Možina, voditelj poslovnih operacija u poduzeću Emil Frey Digital.

U srijedu, 11. prosinca 2019. godine, od 10:00 sati, Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja organizira posjet poduzećima Computer Systems i ecx.io u Varaždinu. Posjet je otvorena za studente svih godina i smjerova studija, no posebno pozivamo studente završne godine preddiplomskog i studente diplomskih studija, koje očekuje skorašnji ulazak na tržište rada, da se prijave za posjet. Posjet uključuje kratka predavanja kroz koja će zaposlenici studentima predstaviti poslovanje i karijerne prilike.

Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru 2019./20. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Tijekom zimskog semestra ak. godine 2019./20. na FOI-ju će se održati intenzivna radionica Interneta stvari po nazivom Internet of Things – Embedded Software Development (IOT:ESD). Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno, a radionica će se održavati na engleskom jeziku jer će u njoj sudjelovati i Erasmus studenti. Radionicu će izvoditi doc. dr. sc. Boris Tomaš, a studenti za redovito pohađanje dobivaju 2 ECTS boda.

Pozivamo sve studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

27.09.2019, 15:20

Danas, 23. rujna 2019. godine, počinje nastava na preddiplomskim sveučilišnim studijima - Ekonomika poduzetništva, Informacijski sustavi i Poslovni sustavi. U nastavku pogledajte kako je brucošima FOI-ja prošao prvi dan!

Poštovane studentice i studenti FOI-ja, dobro došli u novu akademsku 2019./2020. godinu. Srdačno vas pozdravljamo na početku vašeg studiranja na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.