Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija 'Informacijski sustavi', 'Poslovni sustavi' i 'Ekonomika poduzetništva', stručnog studija 'Primjena informacijske tehnologije u poslovanju' te diplomskih studija informatike i 'Ekonomike poduzetništva' na datume i postupak upisa u više godine studija.

U nastavku pročitajte termine upisa na sveučilišni preddiplomski studij Informacijski i poslovni sustavi, sveučilišni preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva te na stručni preddiplomski studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

20.07.2019, 13:21

Poštovane studentice i studenti,
nastavlja se redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra. Anketa je dobrovoljna i anonimna, a više detalja o njoj možete pročitati ovdje.

U nastavku pogledajte promjenu u rasporedu održavanja nastave za četvrtak, 16. svibnja 2019. godine. Promjena je isključivo u mjestu (zamjena dvorana) održavanja nastave.

07.05.2019, 08:36

Poštovane studentice i studenti,

počinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra.

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru 2018./19. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP. Raspored nastave objavljen je u aplikaciji nastava.foi.hr.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2018./2019. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University Of Cincinnati) traži studente za rad u njihovom uredu od 3. lipnja do 26. srpnja 2019. u svrhu izrade video i tiskanih materijala za njihov ured. Rok za prijavu je 1. veljače 2019. godine.

Od ponedjeljka, 07. siječnja 2019. godine započinje drugi dio redovitog anketiranja studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.