Na FOI-ju uskoro Dani međunarodne suradnje - FOI International Days 2024

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na šesnaestim Danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2024 koji će se održati od 15. do 17. svibnja 2024.

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University je gošća predavačica na FOI-ju

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University, Scott College of Business gošća je predavačica na FOI-ju, gdje je u utorak, 12. ožujka 2024. održala i pozvano predavanje studenticama i studentima te zainteresiranim nastavnicima na temu Developing an entrepreneurial Mindset”.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.