Čuli ste o velikom potencijalu digitalnih tehnologija i digitalne transformacije poslovanja, ali niste sigurni od kud krenuti? Prijavite se na trening u organizaciji udruge Hrvatski izvoznici i Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati u srijedu, 27. veljače 2019. godine od 09:00 sati, u sjedištu Končar-Elektroindustrija d.d. ,Fallerovo šetalište 22, XI kat, u Zagrebu.

Dio tima sa Fakulteta organizacije i informatike u sastavu prof.dr.sc.Neven Vrček, doc.dr. sc. Nikolina Žajdela Hrustek, doc.dr. sc. Martina Tomičić Fujan i doc.dr.sc. Igor Pihir koji su sudjelovali u prijavi projekta vezanog uz povećanje istraživačkih kapaciteta i izvrsnosti u istraživanjima iz područja primjene „otvorenih podataka“posjetio je u periodu od 02.09. do 05.09.2018. organizaciju Open knowledge Greece u gradu Thessaloniki u Grčkoj.

11.09.2018, 07:45