Poziv na radionicu u sklopu projekta WeRin
werin

U sklopu WeRIn projekta u petak 26. 11. 2021. u organizaciji Tehnološkog parka i Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu održat će se hrvatska inačica ThinkTank radionice Žene poduzetnice u regionalnim uključivim poduzetničkim ekosustavima.

25.11.2021, 12:40
Završen program edukacije nastavnika na projektu E-DigiLit
E-digilit logo

Dana 12.11.2021. uručenjem certifikata službeno je na projektu E-DigiLit završilo dvotjedno provođenje programa edukacije nastavnika (Teacher training).

12.11.2021, 16:11
Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja
IC4Heds logo

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova!U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE.

TODO Nacionalna konferencija o otvorenim podacima
TODO project logo

U okviru Horizon2020 – Twinning projekta "TODO - Twinning Open Data Operational" se od 20. do 22. rujna 2021. godine održava Nacionalna konferencija o otvorenim podacima –  NODC2021. Konferencija se održava u Zagrebu, u hibridnom obliku (s obzirom na važeće epidemiološke mjere).

Web pristupačnost za sve osobe s invaliditetom – održan projektni sastanak u Bugarskoj
WAI4PwDs

U Razlogu (Bugarska) je 08.-10. rujna 2021. održan sastanak članova projekta Web Accessibility and other initiatives for persons with disabilities in EU in pandemic and other crisis times – WAI4PwDs. Sastanak je održan uživo i na daljinu (hibridni sastanak).

Prof. dr. sc. Blaženka Divjak predstavila je projekt RAPIDE u Poslovnom dnevniku
Blaženka Divjak

Međunarodni strateški projekt RAPIDE predstavljen je u Poslovnom dnevniku.

08.09.2021, 10:25
Planirani RAPIDE partnerski sastanak i LTT aktivnost
Rapide logo

Partneri na projektu RAPIDE planiraju održavanje partnerskog sastanka i trodnevne aktivnosti učenja, podučavanja i osposobljavanja (LTT) za projektne partnere pod nazivom “Let’s innovate teaching”, u Varaždinu, 5.- 8. rujna 2021. u hibridnom obliku, pri čemu će sve sesije partnerima biti dostupne i online.

06.09.2021, 09:17
Potpisan Ugovor o rekonstrukciji i dogradnji na projektu RCK Medicinska škola Varaždin
Medicinska potpisivanje ugovora

U Medicinskoj školi Varaždin potpisan je 21. srpnja 2021. godine Ugovor o građevinskim, obrtničkim i instalaterskim radovima na projektu „Rekonstrukcija i dogradnja Regionalnog centra kompetentnosti inovativnih zdravstvenih tehnologija pri Medicinskoj školi Varaždinˮ, čime će se stvoriti prostorni uvjeti za intenziviranje rada Centra i suradnju sa sličnim centrima u Europskoj uniji i unaprijedit će se infrastruktura Centra u skladu s potrebama tržišta rada na regionalnoj razini. Na projektu kao partner sudjeluje i Fakultet organizacije i informatike.

22.07.2021, 13:49