Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program u zimskom semestru 2023./24.

S novom akademskom godinom dolazi i nova grupa stranih studenata. Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u potrazi je za studentima koji žele upoznati svoje kolege iz inozemstva, sklopiti nova prijateljstva, družiti se, poraditi na engleskom jeziku, uz to se zabaviti ali i pomoći. Želimo da se dolazni studenti osjećaju dobrodošlo te da ih domaći studenti nauče ponešto o Hrvatskoj i Varaždinu. Ako vi želite biti jedan od tih studenata – prijavite se!

PRODULJEN ROK ZA UPIS NA POSLIJEDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE FOI-JA

Produljen je rok za upis na poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava. Natječaj je otvoren do 28. veljače 2023. godine. Više informacija pogledajte ovdje.

LETAK STUDIJA - MPS

LETAK STUDIJA - USRIS

Otvoren natječaj za istraživačku stipendiju u okviru projekta HELA

U okviru projekta "HELA - Podizanje zrelosti visokih učilišta za implementaciju analitika učenja", voditeljice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep i suvoditeljice prof. dr. sc. Diane Šimić, otvoren je natječaj za istraživačku stipendiju u visini od 60.000,00 kuna.

Otvoreni natječaji za sudjelovanje u Kombiniranim intenzivnim programima u Kranju i Amsterdamu

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena su dva natječaja. Prvi natječaj odnosi se na kombinirani intenzivni program u Kranju, Slovenija dok se drugi odnosi na kratki intenzivni program u Amsterdamu, Nizozemska. Prijave su otvorene do petka, 20. svibnja, u 12 sati.

Virtualni Dani otvorenih vrata FOI-ja

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove će godine u mjesecu travnju održati virtualne Dane otvorenih vrata. Ovogodišnje izdanje održava se online u 2 termina i to u utorak, 13. travnja 2021. godine u terminu od 15:00 - 17:00 sati te u utorak, 20. travnja 2021. godine u terminu od 9:00 - 11:00 sati. Više pročitajte u nastavku.

Natječaj - student savjetnik

Uprava Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za studenta savjetnika. Više u nastavku.

Objavljen Natječaj za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustavaUpravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju. Više informacija pročitajte u nastavku.

Produljen je rok za prijave za PPDMO

Produljen je rok za prijave na natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktično-metodičko obrazovanje nastavnika do 10. listopada 2019. godine.

Konačni rezultati izvanrednih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje konačne rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.