Time 4 Science - izv. prof. Vlatka Škokić

On-line Time 4 Science na temu 'Kvalitativne metode u poduzetništvu' održan je danas, 15. rujna 2020.

Svečano otvorena novoobnovljena dvorana za praktičnu nastavu - dvorana FINA

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (Pavlinska 2, Varaždin), danas, 24. lipnja 2020. je svečano otvorena novoobnovljena dvorana za praktičnu nastavu (laboratorij), koju će od nove akademske godine 2020./2021. moći koristiti svi studenti i nastavnici FOI-ja. Rezultat je to dugogodišnje poslovne suradnje FOI-ja i Financijske agencije, koja je u potpunosti financirala opremanje dvorane, s čak 200 tisuća kuna.

FOI, Neuralab, Infobip i Flow and Form na Digitalnoj karijeri

Na posljednjem meetup-u DIGITALNA KARIJERA, u organizaciji portala Netokracija i našeg Business Cluba FOI, studenti su iz prve ruke mogli čuti što će biti upravo s njihovim karijerama nakon korona krize i u kakvom je stanju cijela IT industrija. Uz osnivača i direktora Netokracije Ivana Brezaka Brkana i foundere IT industrije, u diskusiji je sudjelovala i naša voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja doc. dr. sc. Katarina Pažur Aničić.

NAJAVA: Okrugli stol 'Umjetna inteligencija – percepcija i stvarnost'

Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalni razvoj Akademije tehničkih znanosti Hrvatske, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Inovacijskim centrom Nikola Tesla, organizira okrugli stol Umjetna inteligencija – percepcija i stvarnost. Održat će se u petak, 3. srpnja 2020. od 14:00 do 16:30 u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore na zagrebačkoj adresi Rooseveltov trg 2.

Odgođena Startup akademija na FOI-ju

Poštovane studentice i poštovani studenti, slijedom događanja i dobivenih Uputa o postupanju vezano uz epidemiološku situaciju vezanu za COVID-19 obavještavamo vas kako Startup akademija FOI-ja odgađa do daljnjega. Zahvaljujemo na razumijevanju te vas pozivamo da pratite naše objave i nove termine događanja, a o potencijalnom novom datumu druge radionice bit ćemo slobodni obavijestiti vas i e-mailom.

16.03.2020, 15:22
Započela Startup akademija FOI-ja: Održan prvi modul radionica

Danas, 12. ožujka 2020. godine, započeo je prvi ciklus Startup akademije na Fakultetu organizacije i informatike, kojeg provodi u suradnji s Tehnološkim parkom Varaždin. Radi se o programu podrške studentima FOI-ja u razvoju poduzetničke ideje te osnivanju i upravljanju vlastitim poduzetničkim poduhvatom, a namijenjena je svim studentima FOI-ja koji bi htjeli steći dodatna saznanja iz svijeta poduzetništva ili koji žele razraditi svoje studentske ideje u uspješan projekt ili posao te pritom ostvariti podršku za otvaranje vlastitog biznisa. U prvoj radionici, koja je održana u Info Chill Zoni na FOI-ju, sudjelovalo je 14 studenata, dok će cijeli ciklus proći ukupno 24 studenata.

12.03.2020, 15:48
Predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj i stipendija francuske vlade

U petak, 6. ožujka 2020. u 11:00 sati u Vijećnici FOI-ja održat će se predstavljanje mogućnosti za studiranje u Francuskoj te stipendija francuske vlade za ak. godinu 2020./21.

WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u tjednu od 24. do 28. veljače 2020. godine organizira FOI Welcome Week - Tjedan dobrodošlice za strane studente koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2019./20.

Održan posjet poduzećima Poslovna inteligencija i Omega Software u Zagrebu

Posjet poduzećima Poslovna inteligencija i Omega Software u Zagrebu održana je u petak, 31. siječnja 2020. godine. Zaposlenici poznatih IT poduzeća ugostili su četrdesetak studentica i studenata FOI-ja i u neformalnoj atmosferi predstavili poslovne projekte i tehnologije koje koriste u poslovanju, kao i prilike za praksu ili zaposlenje koje nude.

03.02.2020, 11:16
Po prvi puta u Križevcima Dan otvorenih vrata FOI-ja i Razvojnog centra i tehnološkog parka

Dan otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci održan je po prvi puta u srijedu, 29. siječnja 2020. godine, u prostorijama Centra u Križevcima (Franje Tuđmana 20, Križevci). Pogledajte kako je bilo...