Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Dragi maturanti, budući studenti Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo vas na Smotru Sveučilišta 2018 koja će se održati od 22. do 24. studenoga 2018. godine u Studentskom centru, Savska 25 u Zagrebu.

Program usavršavanja iz područja javne nabave, četvrtak 13. prosinca 2018.

Fakultet organizacije i informatike organizira redovito usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta. Usavršavanje će se održati 13. prosinca 2018. godine, u Varaždinu, u prostorijama Fakulteta organizacije i informatike.

12.11.2018, 12:50
Rang liste za upis na diplomske studije informatike i Ekonomike poduzetništva

Objavljene su rang liste za upis na diplomske studije informatike i diplomski studij "Ekonomika poduzetništva" te za upis u razlikovnu godinu diplomskih studija.

21.09.2018, 14:49
Datumi i postupak upisa u 1. godinu studija FOI – jesenski upisni rok

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski i poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva, te stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

Izobrazba u području javne nabave (rujan/listopad)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Datumi upisa u više godine studija

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski sustavi", "Poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomike poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.

Nova generacija studenata na Fakultetu organizacije i informatike

Dana 20. srpnja 2018.godine započeli su upisi na sveučilišne studijske programe Informacijski i poslovni sustavi (IPS) i Ekonomika poduzetništva (EP) na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, dok će se upisi u studijskim centrima Zaboku, Sisku i Križevcima na stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) održavati tijekom subote, 22. srpnja. U Varaždin, na FOI stigli su mladi iz cijele Hrvatske kako bi upisali prvu godinu studija i time službeno stekli status brucoša. Svi su oni svojim rezultatima na Državnoj maturi zadovoljili uvjete upisa i kao prvi izbor odabrali Fakultet organizacije i informatike.

20.07.2018, 15:09
Program usavršavanja iz područja javne nabave, četvrtak 21. lipnja 2018.

Usavršavanje će se održati 21. lipnja 2018, u Varaždinu, u prostorijama Fakulteta organizacije i informatike.

Raspored upisa u ljetni semestar (ak. god. 2017./2018.)

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2017./2018.  za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.