Dvije studentice osvojile vrijedne nagrade na 12. Tjednu karijera

Na nedavno održanom 12. Tjednu karijera na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, studentice Lucija Polak i Ivana Crnov osvojile su vrijedne nagrade tvrtke Croatia Airlines. Nagrada uključuje po jednu povratnu avionsku kartu za domaći promet. Čestitke studenticama dobitnicama!

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji
BIP Kranj Letak

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 4. do 9. rujna 2023., a može sudjelovati do 4-ero studenata i 1 nastavnik s FOI-ja.Rok za prijavu je 5. lipnja 2023.

Poziv studentima FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u 11. studentskom istraživačkom simpoziju sa studentima iz SAD-a

Od 21. do 29. svibnja 2023. će se na Fakultetu organizacije i informatike i UNESCO lokacijama u Hrvatskoj održati 11. studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju. Nekoliko studenata FOI-ja ima prilike sudjelovati zajedno sa studentima iz SAD-a. Rok za prijavu je 30. travnja 2023.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Splitu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom „Transform to sustain: Sustainable future enabled by digital transformation“ kojeg organizira Fakultet organizacije i informatike. Fizički dio održat će se u Splitu od 25. lipnja do 1. srpnja 2023., a prilike za sudjelovanje ima 3-oje studenata s FOI-ja. Rok za prijavu je srijeda, 29. ožujka 2023.

Međunarodna ljetna škola za studente u SAD-u

Drage studentice i studenti, partnersko Sveučilište University of Cincinnati, Ohio, SAD, poziva sve zainteresirane studentice i studente da se prijavite na međunarodni ljetni program ( srpanj 2023.). Rok za prijavu je 8. veljače 2023.