Natječaj za studente za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) pod nazivom „IOT FOR HUMANITY“  kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. U programu može sudjelovati do 10 studenata/studentica FOI-ja i jedan nastavnik/ca, a program će se održavati u studenom i prosincu 2024. godine. Rok za prijavu je 11. lipnja 2024. godine.

Doc. dr. sc. Grega Vrbančič održao pozvano predavanje o hibridnom strojnom učenju

U ponedjeljak, 3. lipnja 2024. godine, doc. dr. sc. Grega Vrbančič s Fakulteta za elektotehniku i računarstvo Sveučilišta u Mariboru održao je pozvano predavanje na temu „Hybrid machine learning: Adaptive fine-tuning of convolutional neural networks utilizing differential evolution“ na FOI-ju.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!