Nastupno predavanje – dr. sc. Bogdan Okreša Đurić

Dana 4. lipnja 2024. godine u sklopu redovite nastave na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike, s početkom u 12:15 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Bogdana Okreše Đurića na temu „Integracija platformi za razvoj računalnih igara“.

27.05.2024, 12:45
Nastupno predavanje – dr. sc. Ivana Đunđek

Dana 5. lipnja 2024. godine u sklopu redovite nastave na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike, s početkom u 10:15 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Ivane Đunđek na temu „Alternativni izvori financiranja“.

27.05.2024, 12:15
Pozvano predavanje: Damir Opsenica, društvo Maritime Center of Excellence

Damir Opsenica, iz društva Maritime Center of Excellence, održat će pozvano predavanje na FOI-ju, u okviru kolegija Digitalno poslovanje, u srijedu, 29. svibnja 2024. s početkom u 12:00 sati na FOI 2 (dvorana 1).

Pozvano predavanje: Karlo Magdić, trener za agilne pristupe u razvoju softvera

U utorak, 28. svibnja 2024., na kolegiju Komuniciranje i virtualni timovi u organizaciji pozvano predavanje održat će Karlo Magdić, trener za agilne pristupe u razvoju softvera.

Pozvano predavanje: doc. dr. sc. Maja Pušnik, Sveučilište u Mariboru

Predavanje u sklopu kolegija Poslovno odlučivanje na FOI-ju održala je gostujuća predavačica, doc. dr. sc. Maja Pušnik sa Sveučilišta u Mariboru. Predavanje se odvio u ponedjeljak, 27. svibnja s početkom u 12:45 sati na FOI 1.

27.05.2024, 09:00
Virtualni dan otvorenih vrata FOI-ja - upisi na prijediplomske studije 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike najavljuje Virtualni dan otvorenih vrata, koji će se održati u srijedu, 5. lipnja 2024. godine, s početkom u 13:00 sati putem ove poveznice. Virtualni dan otvorenih vrata namijenjen je maturantima, srednjoškolskim nastavnicima, roditeljima te široj zainteresiranoj javnosti, a cilj je upoznati buduće studente s našim studijskim programima, uvjetima za upis, stručnom praksom, studentskom razmjenom i mnogim drugim specifičnostima koje FOI čine jedinstvenim. Također, naš će tim za upise biti spreman odgovoriti na sva vaša pitanja vezana uz upise na FOI te studentski život i studentski smještaj u Varaždinu.

Prvo veliko League of Legends finale za hrvatske studente na University Esports Masters-u

UNIVERSITY Esports Masters, vodeće natjecanje u video igrama za sveučilišne studente u Europi, trenutno je u završnoj fazi timskih igara (League of Legends i Valorant) u kojoj, kao predstavnik Hrvatske, sudjeluje i Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike

23.05.2024, 09:36
Nagrađena viša asistentica FOI-ja dr. sc. Marijana Bubanić na prijemu kod predsjednika RH

Predsjednik Republike Zoran Milanović primio je u utorak, 21. svibnja 2024. članove Društva sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika te ovogodišnje dobitnike Godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima za izuzetna postignuća u znanstvenom i umjetničkom radu.

21.05.2024, 15:27
FOI-jevci se sa STEM Games 2024 natjecanja vraćaju s brojnim medaljama

Jedno od najznačajnijih međunarodnih natjecanja za studente STEM Games, koje okuplja gotovo dvije tisuće studenata u području znanosti, tehnologije, inženjerstva i matematike, ove je godine održano od 12. do 17. svibnja 2024. u Umagu. Studenti FOI-ja se sa STEM Games-a vraćaju s čak 10 medalja!

21.05.2024, 13:40
FOI Alumni dan uz 15 godina alumni udruge FOI-ja

Povodom 15 godina od osnivanja alumni udruge, Fakultet organizacije i informatike s ponosom najavljuje godišnji FOI Alumni dan, koji će se održati u utorak, 28. svibnja 2024. godine, u prostorijama FOI 1 na adresi Pavlinska 2 u Varaždinu s početkom u 16:30 sati. Okosnica događanja bit će okrugli stol s istaknutim alumnijima FOI-ja te umrežavanje i druženje bivših studenata, nastavnika i prijatelja Fakulteta.