Nastupno predavanje – dr. sc. Bogdan Okreša Đurić

Objavljeno: 27.05.2024

Dana 4. lipnja 2024. godine u sklopu redovite nastave na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike, s početkom u 12:15 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Bogdana Okreše Đurića na temu „Integracija platformi za razvoj računalnih igara“.

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno - nastavna, umjetničko - nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

OGLAŠAVAM

da će dana 4. lipnja 2024. godine, s početkom u 12:15 sati, u dvorani 10 Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, Varaždin (FOI 1), u sklopu redovite nastave na kolegiju Platforme za razvoj računalnih igara, biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE DR. SC. BOGDANA OKREŠE ĐURIĆA

predloženika za izbor na znanstveno-nastavno radno mjesto docenta za znanstveno područje društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske znanosti, na temu:

INTEGRACIJA PLATFORMI ZA RAZVOJ RAČUNALNIH IGARA

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, predsjednica
  2. Prof. dr. sc. Markus Schatten, član
  3. Prof. dr. sc. Ana Meštrović, članica

te nastavnicima i studentima Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike.

DEKANICA:
Prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa