Objavljen je natječaj za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini. 2024./25.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2024./25. Natječaj je otvoren do 4. ožujka 2024.

Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Australiji, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, SAD-u, Singapuru, Tajvanu, Brazilu, Čileu i Urugvaju.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2023./2024.

U nastavku objavljujemo poziv za predstavljanje sveučilišnog izbornoj kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom.

Jačanje međunarodnih veza s Fakultetom menadžmenta i informatike iz Žiline

Tijekom proslave Dana Fakulteta i 61. obljetnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. ing. Peter Márton odlikovan je prestižnom poveljom 'Prijatelj FOI-ja' koje mu je dodjelilo Fakultetsko vijeće FOI-ja. Ova prestižna godišnja nagrada ističe iznimne doprinose međunarodnih suradnika FOI-ja i njihove napore u jačanju čvrstih veza s našom institucijom.

Održan Welcome week za strane Erasmus studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 26. do 29. rujna 2023. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne student koji će preko programa mobilnosti Erasmus+ na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24.

Nastavnici s FOI-ja u po drugi puta organizirali Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Sustainable future enabled by digital transformation“

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu organizirao je i koordinirao Erasmus+ kombinirani (Blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Održiva budućnost omogućena digitalnom transformacijom“. Ovaj BIP održan je drugu godinu za redom, na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, uz sudjelovanje još većeg broja međunarodnih partnera.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!

FOI INTERNATIONAL DAYS 2023 - program

Sa zadovoljstvom najavljujemo jubilarne, petnaeste po redu Dane međunarodne suradnje na Fakultetu organizacije i informatike – FOI International Days 2023 koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2023. te vas pozivamo da nam se pridružite!

Radni posjet profesora i studenata sa Sveučilišta Cincinnati iz Sjedinjenih Američkih Država

U srijedu, 3. svibnja 2023., realiziran je radni posjet 22 studenata u pratnji dviju profesorice s partnerskog Sveučilišta Cincinnati iz Ohia u SAD-u. Posjet je organiziran u sklopu kolegija Intercultural management (UC) nositeljice izv. prof. dr. sc. Whitney Westrich sa Sveučilišta Cincinnati i Pregovaranje u međunarodnom okruženju nositeljice prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš.

OBJAVLJEN JE NATJEČAJ ZA ERASMUS+ STUDIJSKI BORAVAK STUDENATA U AK. GODINI. 2023./24.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2023./24. Natječaj je otvoren do 2. ožujka 2023.