Produljen rok za prijave na natječaj za upis na sveučilišne specijalističke studije

Produljen je rok za prijave na natječaj za upis na sveučilišne specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizija informacijskih sustava.

Uspješna 28. Smotra Sveučilišta u Zagrebu - najveća sajamska manifestacija za maturante u Hrvatskoj

Smotra Sveučilišta u Zagrebu - najveća i najdugovječnija manifestacija u Hrvatskoj za maturante, buduće i sadašnje studente - i ove se godine, od 9. do 11. studenoga 2023., u četvrtak, petak i subotu, održavala na Zagrebačkom velesajmu. Bogat program predstavljanja pripremio je i FOI-jev tim i zainteresirao brojne posjetitelje!

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij "Informacijske znanosti"

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij „Informacijske znanosti“ za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI.

Upisi na sveučilišne prijediplomske studije kreću online od 20. srpnja - osigurana korisnička podrška za brucoše

Drage brucošice i brucoši, u četvrtak, 20. srpnja u 08:00 sati otvaramo online upise u prvu godinu sveučilišnih prijediplomskih studija (Informacijski i poslovni sustavi / Ekonomika poduzetništva / Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja). Upisi će se odvijati isključivo putem naše aplikacije upisi.foi.hr.

Stručni studij ITDP od nove ak. godine 2023./2024. i u Zagrebu

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu od nove će akademske godine 2023./2024. svoj stručni prijediplomski studij Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja izvoditi i u Zagrebu! Studij će se i dalje izvoditi u Varaždinu te Sisku, međutim svoje centre u Križevcima i Zaboku FOI sada seli u Zagreb, i to u moderan prostor Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu na adresi Svetošimunska cesta 23, Zagreb.

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Produljen natječaj za upis na poslijediplomski doktorski studij
Natječaj doktorski studij FOI

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike produljuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Informacijske znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

Upis u akademsku godinu 2022./2023.

Upis u akademsku godinu 2022./2023. provodit će se od 5. do 23. rujna 2022. do 14:00 sati putem sustava FOI Upisi i Studomata. Informacije o uvjetima upisa u višu godinu i postupku upisa nalaze se na stranici za upise.

Upis studenata u I. godinu preddiplomskih i integriranih (preddiplomskih i diplomskih) studija u ak. god. 2022./2023.

Senat Sveučilišta u Zagrebu je na 11. redovitoj sjednici u 353. akademskoj godini (2021./2022.) održanoj 29. ožujka 2022. donio Odluku o upisnim kvotama za upis studenata u I. godinu preddiplomskih i integriranih preddiplomskih i diplomskih studija na Sveučilištu u Zagrebu u ak. god. 2022./2023. Više informacija pronađite u nastavku.

Upis studenata na diplomske studije - ak. god. 2022./2023.

Poštovane studentice i studenti, prijave i upisi u prvu godinu diplomskih studija odvijaju se na daljinu u sustavu FOI Upisi. Prijave za upis u sustavu FOI Upisi bit će otvorene od 29. kolovoza 2022. u 8.00 sati do 20. rujna 2022. u 14.00 sati, a detaljne upute bit će objavljene naknadno. Više detalja pročitajte u nastavku.