Izobrazba u području javne nabave (24.11.2021. - 11.12.2021.)
novac i olovke

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (19. studenoga 2021. godine)
novac i olovke

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 19. studenoga 2021. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

11.10.2021, 15:31
Produljen je rok za prijave za PPDMO
PPDMO grafika za upise

Produljen je rok za prijave na natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktično-metodičko obrazovanje nastavnika do 15. listopada 2021. godine. Originalni tekst natječaja možete pogledati u vezanom članku.

27.09.2021, 13:08
Prijave za obrazovni program PPDMO u tijeku
upisi ppdmo 2021

Prijave za novi ciklus obrazovnog programa 'Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje' (PPDMO), koji će započeti u listopadu 2021. godine na Fakultetu organizacije i informatike, primaju se do 30. rujna 10. listopada 2021. godine. Program je namijenjen osobama koje žele biti nastavnici predmetne nastave u osnovnim i srednjim školama, a više detalja o natječaju nalazi se u nastavku.

23.08.2021, 16:48
Prijave za upis na pilotiranje programa cjeloživotnog obrazovanja 'Dizajn i razvoj videoigara'
pilotiranje edu4games ilustracija

Projekt Edu4Games – Izrada standarda zanimanja i kvalifikacija te novih studijskih programa za područje dizajna i razvoja videoigara provodi se u suradnji nekoliko sastavnica Sveučilišta u Zagrebu – Akademije dramske umjetnosti, Akademije likovnih umjetnosti, Studija dizajna pri Arhitektonskom fakultetu, Fakulteta organizacije i informatike te Fakulteta elektrotehnike i računarstva.

25.06.2021, 15:29
Microsoft Hrvatska i FOI udružuju snage u inicijativi stjecanja digitalnih vještina

Fakultet organizacije i informatike se pridružuje Microsoftovoj inicijativi stjecanja digitalnih vještina te će studenti, profesori i nenastavno osoblje FOI-ja moći besplatno steći ili usavršiti svoje digitalne vještine putem online programa učenja dostupnih putem LinkedIn Learninga, Microsoft Learna i GitHub Learninga.

26.05.2021, 12:57
Interaktivna radionica o Digitalnoj transformaciji!

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu, organizira radionicu o Digitalnoj transformaciji!

Usavršavanje u području javne nabave (30. lipnja 2021. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 30. lipnja 2021. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (09.06.2021. - 03.07.2021.)

Izobrazba u području javne nabave (26.02.2021. - 20.03.2021.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva I održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

16.02.2021, 11:44