Produljen rok za prijave na natječaj za upis na sveučilišne specijalističke studije

Produljen je rok za prijave na natječaj za upis na sveučilišne specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizija informacijskih sustava.

Upisi poslijediplomski doktorski ili specijalistički studij na FOI - ak. god. 2021-2022.

Upišite poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti ili jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Natječaj za upis poslijediplomskih specijalističkih studija FOI-ja

Upišite jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

01.02.2021, 14:37
Objavljen Natječaj za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustavaUpravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju. Više informacija pročitajte u nastavku.

Produljen je rok za prijave na Natječaj za upis na poslijediplomske studije FOI-ja

Produljen je rok za prijave na Natječaj za poslijediplomski doktorski studij i poslijediplomske specijalističke studije do 31. listopada 2016.