Produljen je natječaj za upise na doktorski studij i specijalističke studije

Natječaji za upis na Doktorski studij i na specijalističke studije MPS i USIRIS se produžuju do 12. siječnja 2024., dok za EUOP studij natječaj ostaje otvoren do 31. svibnja 2024.

Privremeni rezultati nakon dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja
studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate nakon provedenih dopunskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

POČELA JE NASTAVA ZA DRUGU GENERACIJU STUDENATA SPECIJALISTIČKOG STUDIJA FOI-JA 'E-UČENJE U OBRAZOVANJU I POSLOVANJU'
početak nastave vijećnica FOI

Počela je nastava za drugu generaciju studenata/ica sveučilišnog specijalističkog (poslijediplomskog specijalističkog) studija "E-učenje u obrazovanju i poslovanju". Nositelj studija je Fakultet organizacije i informatike (FOI), a izvodi ga u suradnji s Filozofskim fakultetom u Zagrebu (FFZG) i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom (CARNET).

10.03.2023, 17:01
PRODULJEN ROK ZA UPIS NA POSLIJEDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE FOI-JA

Produljen je rok za upis na poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava. Natječaj je otvoren do 28. veljače 2023. godine. Više informacija pogledajte ovdje.

LETAK STUDIJA - MPS

LETAK STUDIJA - USRIS

FOI obilježio Europski dan zaštite osobnih podataka - studenti na prijediplomskom studiju predstavili rezultate svojih istraživanja

Na Fakultetu organizacije i informatike ove je godine vrlo aktivno obilježen 28. siječnja -  „Europski dan zaštite osobnih podataka“. Studenti su u okviru novog izbornog kolegija 'Privatnost i osobni podaci' na prijediplomskom studiju Informacijski i poslovni sustavi prezentirali kolegama rezultate svojih istraživanja i nova saznanja o temi, a u Zagrebu na GDPR konferenciji prezentirani su dosezi FOI-ja u razvoju IT rješenja za usklađenje poduzetnika sa zakonodavnim okvirom zaštite osobnih podataka.