Upišite poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti ili jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto položaj III. vrste – VODITELJ ODSJEKA (Voditelj referade za poslijediplomski studij) – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (do povratka privremeno nenazočne djelatnice) obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabran Goran Leskovar, mag.iur.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.