Produljen je natječaj za upise na doktorski studij i specijalističke studije

Natječaji za upis na Doktorski studij i na specijalističke studije MPS i USIRIS se produžuju do 12. siječnja 2024., dok za EUOP studij natječaj ostaje otvoren do 31. svibnja 2024.

FOI i IBMiX objavili natječaj za mjesto asistenta (doktoranda) i Java programera

Fakultet organizacije i informatike i tvrtka IBMiX objavili su zajednički natječaj za zapošljavanje asistenta u (doktoranda) na FOI-ju i Java programera u IBMiX-u. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Upisi poslijediplomski doktorski ili specijalistički studij na FOI

Upišite poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti ili jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Obavijest o odabiru kandidata - Goran Leskovar, mag. iur.

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto položaj III. vrste – VODITELJ ODSJEKA (Voditelj referade za poslijediplomski studij) – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (do povratka privremeno nenazočne djelatnice) obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabran Goran Leskovar, mag.iur.

Produljen rok na natječaju za upis na poslijediplomski doktorski studij

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.