FOI i IBMiX objavili natječaj za mjesto asistenta (doktoranda) i Java programera

Objavljeno: 25.11.2022
Aktivan do:
31.12.2022

Fakultet organizacije i informatike i tvrtka IBMiX objavili su zajednički natječaj za zapošljavanje asistenta u (doktoranda) na FOI-ju i Java programera u IBMiX-u. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Asistent (doktorand) i Java programer

Lokacija:  Varaždin i rad od kuće

IBM iX – It’s never been a better time to be a creator.

Voliš znanost i uživaš u prenošenju znanja drugima? Ujedno, želiš steći praktično iskustvo rada u projektnim timovima? Onda je ovo prilika kreirana po tvojoj mjeri! U IBM iX-u cijenimo znanje i daljnji razvoj naših zaposlenika – zato smo se odlučili na inovativan vid suradnje s Fakultetom organizacije i informatike u Varaždinu. Udruženim snagama, nudimo poziciju asistenta koja uključuje u potpunosti financiran doktorski studij na Fakultetu u području informacijsko-komunikacijskih znanosti, uz rad na uzbudljivim digitalnim projektima u praksi.

IBM iX jedna je od najvećih digitalnih agencija na svijetu, a naših više od 1200 stručnjaka u DACH regiji i Hrvatskoj vodi ljude, brendove i organizacije na agilan i timski način. Vjerujemo da je "dobro iskustvo dobar posao". Zato ljudska iskustva stavljamo na prvo mjesto u svemu što radimo. Zajedno pomažemo oblikovati održivu budućnost: s digitalnim proizvodima, uslugama i iskustvima koja povezuju ljude.

Ako nam se pridružiš, tvoje odgovornosti bi uključivale:

• Razvijanje i prezentiranje tehničkog koncepta sa svojim projektnim timom klijentima
  • Bliska suradnja s projektnim vodstvom i klijentskim timom u planiranju i razvoju tehničkih proizvoda ili usluga
  • Vođenje i sudjelovanje u tehničkim radionicama s projektnim timom i/ili timom klijenata
  • Opažanje i promišljanje načina za poboljšanje i optimizaciju naših procesa razvoja korištenjem inovativnih metoda ili novih tehnologija
  • Pisanje čistog koda koji se može održavati, testirati i koji je razumljiv
  • Pohađanje predavanja i posvećivanje obvezama doktorskog studija u svrhu razvoja vještine prijenosa znanja i istraživačkih kompetencija
  • Unaprjeđivanje učenja u informacijsko-komunikacijskim znanostima kroz relevantnu i angažiranu nastavu u učionici
  • Sudjelovanje u znanstvenom radu kroz objavu rezultata istraživanja te aktivno sudjelovanje na raznim seminarima i konferencijama

Vještine koje tražimo:

• Posjeduješ diplomu magistra informatike ili imaš slično akademsko zvanje
  • Strastven/a si u podučavanju i posjeduješ izvrsne prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Analitički rezoniraš i imaš dobre organizacijske sposobnosti
  • Poželjno je da posjeduješ već određeno iskustvo u provedbi znanstvenih istraživanja
  • Imaš određeno praktično iskustvo u razvoju Jave (ili sličnog OOP jezika)
  • Alati i razvojna okruženja poput IntelliJ-a ili GIT-a ti nisu strani pojmovi
  • Poznaješ obrasce dizajna te imaš iskustvo u pisanju jediničnih i integracijskih testova
  • Težiš za osiguranjem kvalitete koda pomoću alata za statičku analizu koda i kontinuiranu integraciju kao što su SonarQube i Jenkins
  • Voliš dobiti konstruktivnu povratnu informaciju i priliku za učenje kroz procese Peer Review-a na Bitbucketu ili GitHubu

Benefiti i prilike

Kako bismo održali ravnotežu između poslovnog i privatnog života,  svojim zaposlenicima osiguravamo:

• fleksibilno radno vrijeme
  • hibridni način rada
  • 30 dana godišnjeg odmora
  • timska okupljanja
  • globalni IBM program popusta
  • fitness i zdravlje
  • nagrade i bonusi

S nama možeš oblikovati svoju karijeru i uživati u koristima bogatog portfelja naše Akademije: brinemo o karijernom razvoju, pružamo 360° povratne informacije i radimo na planovima kako bismo našim zaposlenicima pružili najbolje moguće prilike za daljnji razvoj.

IBM iX teži stvaranju inkluzivnog radnog okruženja koje nudi jednake mogućnosti svima. Stoga potičemo sve ljude s njihovim individualnim, različitim iskustvom i perspektivama da se prijave.

Ako si zainteresiran/a za ovo radno mjesto kontaktiraj naš Talent Acquisition tim direktno ili klikom „Prijavi se sada“ na službenoj stranici otvorene pozicije: https://ibmix.de/en/job/r684-teaching-assistant-phd-candidate-java-developer-f-m-x/.

Kontakt:

Luka Zlatić

Talent Acquisition Consultant

Detalji otvorene pozicije

Titula : Asistent (doktorand) i Java programer (f/m/x)

Kategorija : Tehnologija

Vrsta zaposlenja: Puno radno vrijeme

Tvrtka: IBM iX Croatia d.o.o.

Lokacija: Varaždin i rad od kuće

PRIJAVITE SE OVDJE!