Uvodno predavanje za brucoše u ak. godini 2022./2023.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu poziva sve studente prve godine preddiplomskih studija Informacijski i poslovni sustavi, Ekonomika poduzetništva, Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja (svi centri) na uvodno predavanje za brucoše, koje će se održati ONLINE u petak, 30. rujna 2022. s početkom u 14:00 sati na ovoj ZOOM poveznici.

Poziv za uključivanje studenta u projektu Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators
logo udruga logo ambasada

Poziv studentima za uključivanje u projekt "Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators" koji provodi Hrvatska udruga za odnose s javnošću uz potporu Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Započinje jubilarni deseti Tjedan karijera! Roboti, jednorozi i umjetna inteligencija na FOI-ju!
tjedan karijera vizual

U ponedjeljak, 18. listopada započinje jubilarni deseti Tjedan karijera na Fakultetu organizacije i informatike! Tijekom cijelog tjedna, od ponedjeljka 18. listopada do petak 22. listopada studentima će na raspolaganju biti preko 120 karijernih aktivnosti!

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaje za dodjelu državnih stipendija
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku godinu 2021./2022. (sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu i sredstvima osiguranim u Europskome socijalnom fondu u sklopu Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“) redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj te Natječaj za dodjelu 400 državnih stipendija za posebne skupine studenata za akademsku godinu 2021./2022. redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Odluka vezana uz organizaciju studiranja studenata sa prebivalištem u Sisačko - moslavačkoj županiji

Poštovane studentice i studenti, dana 31. prosinca 2020. godine, na temelju zaključaka Uprave Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta donijela je odluku vezanu uz organizaciju studiranja studenata na svim studijskim smjerovima sa prebivalištem u Sisačko – moslavačkoj županiji zbog razornih potresa koji su pogodili navedeno područje.

Izmijenjen raspored kolokvija - online provođenje

Objavljen je izmijenjeni raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2020./2021. za preddiplomske i diplomske studije. Moguće su izmjene termina i načina odvijanja kolokvija s obzirom na razvoj epidemiološke situacije te vas molimo da pratite stranice Fakulteta i informacije vaših nastavnika u sustavu za e-učenje.

VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 16. studenog do 29. studenog 2020.

Nastava na Fakultetu na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju (Varaždin i studijski centri) u razdoblju od 16. studenog do 29. studenog 2020. će se izvoditi na daljinu u potpunosti (scenarij C).