Poziv za uključivanje studenta u projektu Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators

logo udruga logo ambasada

Poziv studentima za uključivanje u projekt "Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators" koji provodi Hrvatska udruga za odnose s javnošću uz potporu Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj.

Poštovane studentice i studenti!

Pozivamo Vas da se uključite u projekt Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators koji provodi Hrvatska udruga za odnose s javnošću uz potporu Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj.

Cilj projekta je primjena umjetne inteligencije u komuniciranju i odnosima s javnošću.

Projekt će biti organiziran kroz nekoliko online radionica u sljedećim terminima: 29. studenoga 2021., 13. prosinca 2021., 17. Siječnja 2022., 14. veljače 2022. i 14. ožujka 2022. u 18 sati.

Pozivamo sve zainteresirane da se do 15.11.2021. jave prof. dr. sc. Violeti Vidaček Hainš na vvidacek@foi.hr

Svima želimo uspješan rad te nova znanja i vještine.