Promjena email adresa za studente FOI-ja

Poštovani studenti, s početkom akademske godine 2022./2023. studentske email adrese su prebačene na nove poddomene @student.foi.hr i @student.foi.unizg.hr. Više informacija u privitku.

Objavljena prva verzija rasporeda nastave za zimski semestar ak. godine 2022./2023.

Drage studentice i studenti!

U aplikaciji FOI Nastava objavljena je prva verzija rasporeda za sljedeću akademsku godinu. Možete vidjeti raspored za odabrani studij i godinu (odaberite sve grupe i pomaknite se na datum 03. listopada 2022.). Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u istoj aplikaciji.

Započinje jubilarni deseti Tjedan karijera! Roboti, jednorozi i umjetna inteligencija na FOI-ju!
tjedan karijera vizual

U ponedjeljak, 18. listopada započinje jubilarni deseti Tjedan karijera na Fakultetu organizacije i informatike! Tijekom cijelog tjedna, od ponedjeljka 18. listopada do petak 22. listopada studentima će na raspolaganju biti preko 120 karijernih aktivnosti!

Privremeni rezultati nakon dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate nakon provedenih dopunskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Dopunski izbori za Studentski zbor FOI-ja

Dopunski izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održat će se u utorak 6.4.2021. od 8:00 do 20:00 u dvorani D7 (zgrada FOI1).

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Prihvaćene i odbijene kandidature za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Poziv na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i)

Studentski zbor FER-a i ove godine u suradnji sa Studentskim zborovima FOI-ja i Pravnog fakulteta organizira radionicu PravoIT(i). Prijave su otvorene od ponedjeljka 22. veljače 2021., a planirani termin održavanja radionice je između 15. i 19. ožujka 2021. godine. Više pročitajte u nastavku.

Popis birača za izbore za Studentski zbor FOI-ja

Objavljen je popis birača za izbor predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati 23. i 24. ožujka 2021. Popis je dostupan ovdje.