Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje konačne rezultate izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

19.04.2021, 09:10

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate nakon provedenih dopunskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Dopunski izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održat će se u utorak 6.4.2021. od 8:00 do 20:00 u dvorani D7 (zgrada FOI1).

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Studentski zbor FER-a i ove godine u suradnji sa Studentskim zborovima FOI-ja i Pravnog fakulteta organizira radionicu PravoIT(i). Prijave su otvorene od ponedjeljka 22. veljače 2021., a planirani termin održavanja radionice je između 15. i 19. ožujka 2021. godine. Više pročitajte u nastavku.

Objavljen je popis birača za izbor predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati 23. i 24. ožujka 2021. Popis je dostupan ovdje.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 8., 9., 10., 11. i 12. ožujka 2021. godine, u terminima od 10 do 12 sati ili preporučenom poštom do 12. ožujka 2021.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 8., 9. i 10. ožujka 2021. godine, u terminima od 10 do 12 sati ili preporučeno potom do 10. ožujka 2021.