Promjena mjesta održavanja nastave - 07.12.2022.

U nastavku objavljujemo obavijest o promjeni mjesta održavanja nastave na FOI 1, u srijedu 7. prosinca 2022.

01.12.2022, 08:55
Poziv na pozvano predavanje "Strategija i automatizacija osiguranja visoke kvalitete koda" dr. sc. Daniela Strmečkog (IBMiX)

Dr. sc. Daniel Strmečki iz tvrtke IBM iX održat će u pozvano predavanje na temu "Strategija i automatizacija osiguranja visoke kvalitete koda" u utorak, 6. prosinca 2022. godine, s početkom u 15:15 sati u dvorani D9 na FOI 2. Pozvano predavanje se održava u sklopu predmeta „Uzorci dizajna“. Pozivamo i druge studente da slušaju ovo zanimljivo predavanje.

Raspored kolokvija za zimski semestar 2022./2023.
raspored sati

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2022./2023. za preddiplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.

Velik interes mladih za publikaciju FOI-ja 'Započni karijeru u pravom smjeru'

Najnovija tiskana publikacija Fakulteta organizacije i informatike "Započni karijeru u pravom smjeru" nastala u suradnji s bivšim (alumni) studentima u sklopu europskog projekta Study4Career, predstavljena je danas, 2. studenog 2022., na FOI-ju u Varaždinu. Publikacija u kojoj su autori nastojali obuhvatiti sva atraktivna zanimanja za studente FOI-ja na današnjem tržištu rada, pobudila je velik interes mladih te je današnjem predstavljanju prisustvovalo oko dvjesto učenika Elektrostrojarske škole Varaždin (MEC) te studenata i nastavnika Fakulteta. Publikacija je dostupna u CPSRK-u i na poveznici.

Promjena mjesta održavanja nastave (dvorana 8) - 31. listopada 2022.
promjena dvorane

Poštovane studentice i studenti. Zbog radova došlo je do promjene rasporeda za Dvoranu 8, FOI 1 u ponedjeljak 31. listopada 2022.

29.10.2022, 13:00
Javni poziv za STEM stipendije - rok prijave do 9. studenog

Objavljen je javni poziv za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti redovitim studentima za akademsku godinu 2022./2023. Natječaj je otvoren do 9. studenog do 12.00 sati, a ove se godine svi studenti moraju sami prijaviti. Više informacija u nastavku.

Promjena mjesta održavanja nastave - 28. listopada 2022.

Obavještavamo vas da dolazi do promjene mjesta održavanja nastave u petak, 28. listopada 2022. Više informacija u nastavku.

17.10.2022, 08:45
Promjena mjesta i termina održavanja nastave za vrijeme konferencije CRODMA 2022

U nastavku vas obavještavamo o promjeni mjesta i termina održavanja nastave za vrijeme održavanja konferencije CRODMA 2022., u petak, 21. listopada 2022.

13.10.2022, 08:25
Studentski startup s FOI-ja već na američkom tržištu

Filip Bel i Jakov Glavina, ovogodišnji diplomanti Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu osnivači su studentske startup IT tvrtke DoMore d.o.o., koja je nakon današnjeg potpisivanja ugovora na FOI-ju u Varaždinu ušla u FOI-jev program inkubacije tvrtki u razvoju pod nazivom Startup@FOI.

11.10.2022, 15:18
Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2022./2023.

U nastavku objavljujemo informacije o sveučilišnom izbornom predmetu „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“, dostupnom za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.