Na FOI-ju održan Dan uključivog poduzetništva - predstavljeni rezultati projekta WeRin

Dan uključivog poduzetništva, posvećen predstavljanju rezultata WeRin projekta, kojem je cilj povećati udio diplomiranih žena poduzetnica i osigurati njihovu integraciju u regionalni poduzetnički ekosustav diljem Europe te unaprijediti učinkovitost poduzetničkog obrazovanja i programa za potporu poduzetništvu s aspekta rodne perspektive, održan je u petak, 1. prosinca 2023. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

Razvoj digitalnog poslovnog modela za MSP putem DIGITRANS metodologije

Čuli ste o velikom potencijalu digitalnih tehnologija i digitalne transformacije poslovanja, ali niste sigurni od kud krenuti? Prijavite se na trening u organizaciji udruge Hrvatski izvoznici i Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati u srijedu, 27. veljače 2019. godine od 09:00 sati, u sjedištu Končar-Elektroindustrija d.d. ,Fallerovo šetalište 22, XI kat, u Zagrebu.

Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati 06. prosinca 2018. s početkom u 9:00 sati u Tehnološko inovacijskom centru Međimurje.

27.11.2018, 08:50
Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati 08. studenog 2018. s početkom u 9:00 u Panorama Zagreb hotelu, adresa Trg Krešimira Ćosića 9.

02.11.2018, 11:01
Radionica za razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

FOI i TICM u članstvu radne grupe „Digital Danube“ za digitalizacije dunavske regije

U Zagrebu je u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, formirana radna grupa „Digital Danube“ čija će glavna zadaća biti rad na inicijativama i projektima s temom digitalizacije poslovnog sektora, izrada preporuka za kreiranja javnih politika i umrežavanja relevantnih dionika na području dunavske regije.

23.04.2018, 14:34
Pozvano predavanje u sklopu kolegija Poduzetnički pothvat

U četvrtak, 19. 4. 2018. na kolegiju Poduzetnički pothvat (PDS EP) gostovat će suosnivač i vlasnik Nextbike sustava Ante Gustin.

19.04.2018, 08:20
Na FOI-ju sastanak projektnih partnera na projektu DIGITRANS

U tjednu od 16. do 19. travnja 2018. na Fakultetu organizacije i informatike održava se sastanak projektnih partnera sa 14 partnerskih institucija na projektu DIGITRANS.

18.04.2018, 10:41
Završena prva radionica o Digitrans metodi namijenjena poslovnim subjektima

U organizaciji Tehnološko - inovacijskog centra Međimurje d.o.o. (TICM d.o.o.), jednog od partnera na projektu Digital Transformation in the Danube Region – Digitrans koji se provodi unutar Interreg Transnacionalnog programa Dunav održana je prva u nizu od većeg broja planiranih radionica koje za cilj imaju pomoći poslovnim subjektima u razvoju njihovih digitalnih poslovnih modela. Prva radionica održana je za poduzeće LM komunikacije sa sjedištem u Čakovcu. Realizacija preostalih radionica usmjerenih na svakog poslovnog subjekta pojedinačno očekuje se do ožujka 2019. godine.