Studentice i studenti!

Prijavite se kao tim s 3 do 5 članova na studentski program "Imagine, Create, Innovate: Smart Agriculture" i osvojite putovanje na sajam u Amsterdam, patent za vaše rješenje i projektnu prijavu na EU fond za nastavak rada.

Radionica “Dizajn i razvoj videoigara” održavat će se u terminu od 13. do 31. svibnja 2019. na Akademiji dramske umjetnosti, u organizaciji pet sastavnica Sveučilišta u Zagrebu (FOI, FER, ALU, AF / Studij dizajna, ADU) i Klastera hrvatskih proizvođača računalnih igara.

Fakultet organizacije i informatike četvrtu je godinu za redom partner na projektu „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente IV“. Cilj projekta je osiguravanje prilagodbe nastavne literature studentima koji su slijepi ili imaju oštećen vid. Aktivnosti provode koordinatori za studente s invaliditetom,  predstavnici fakultetskih knjižnica i studenti s invaliditetom. Projekt financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH, a projektni partneri su Sveučilište u Rijeci, Sveučilište u Splitu i Fakultet organizacije i informatike Varaždin. Voditelj projekta je Udruga „ZAMISLI“ iz Zagreba.

Čuli ste o velikom potencijalu digitalnih tehnologija i digitalne transformacije poslovanja, ali niste sigurni od kud krenuti?Prijavite se na radionicu „Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije“, koja će se održati u Tehnološkom parku Varaždin, 11. listopada 2018. godine.

03.10.2018, 15:15

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

U tjednu od 16. do 21. srpnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održana je međunarodna ljetna škola „FSec IoT Summer Hacking School“ kojoj je prisustvovalo stotinjak posjetitelja.

26.07.2018, 22:59

Platforma DotHub.io razvija se u okviru projekta Internet stvari-okvir interoperabilnosti (IoTIF) koji financira Hrvatska zaklada za znanost, a čiji je voditelj prof. dr. sc. Neven Vrček.

29.05.2018, 13:17

U četvrtak, 19. 4. 2018. na kolegiju Poduzetnički pothvat (PDS EP) gostovat će suosnivač i vlasnik Nextbike sustava Ante Gustin.

19.04.2018, 08:20

Fakultet organizacije i informatike se nizom aktivnosti ove godine priključio obilježavanju Dana EU, koji se obilježava 9. svibnja svake godine diljem Europske unije. U srijedu 10. svibnja je u dvorani 10 na FOI-ju održana panel diskusija pod nazivom  "Korištenje sredstava EU fondova u podizanju studentskog standarda".

12.05.2017, 10:37