Sretne blagdane želi vam FOI!

Poštovane studentice i studenti, Uprava i djelatnici Fakulteta organizacije i informatike žele vam sretan Božić te sretnu i uspješnu novu 2020. godinu!

22.12.2019, 11:54
Na FOI-ju započela Erasmus kampanja za studente

Početkom nove kalendarske godine Sveučilište u Zagrebu će raspisati natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (tzv. razmjenu) u ak. godini 2020./21. s ciljem motiviranja što većeg broja studenata FOI-ja na ovaj životni iskorak, Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja pokrenuo je informativnu i promotivnu kampanju.   Pozivamo studente da prate kampanju, jer važno je imati pravu informaciju u pravom trenutku.

Studentska koordinatorica volotnera dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće

Studentica Dora Trogrlić je dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće.

19.12.2019, 12:42
Studentska koordinatorica za studente s invaliditetom jedna dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće

Kristina Ivatović je dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće.

19.12.2019, 12:28
Svečano obilježen Dan Fakulteta organizacije i informatike 2019.

U Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin, dana 18. prosinca 2019. godine održana je Svečana sjednica povodom Dana Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu. Svečanom sjednicom Fakultet je obilježio 57. godišnjicu postojanja i 45. godišnjicu od osnivanja Fakulteta, odnosno prerastanja nekadašnje Više ekonomske škole u Varaždinu u Fakultet organizacije i informatike.

18.12.2019, 08:06
Poziv na ciklus interaktivnih predavanja i diskusija: Komunikacijska klinika II

Poziv na ciklus interaktivnih predavanja i diskusija: Komunikacijska klinika II.

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, MPsych, PhD

17.12.2019, 14:17
Održana 19. radionica za doktorande

U petak 13.12.2019 održana je devetnaesta po redu radionica za doktorande.

Poziv na predavanje: "Pregled istraživanja o digitalnoj transformaciji Laba za BPM i DT - FOI”

U petak, 13. prosinca 2019. godine, u 12 sati, u dvorani 6 Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Martina Tomičić Furjan i doc. dr. sc. Igor Pihir, na poziv Odjela za menadžment u inženjerstvu i Odjela za računarstvo Hrvatske sekcije IEEE, predstaviti će pregled istraživanja o digitalnoj transformaciji Laboratorija za upravljanje poslovnim procesima i digitalnu transformaciju na Fakultetu organizacije i informatike.

10.12.2019, 13:34
Vedran Rezar iz BULB Technologies održao gostujuće predavanje FOI-jevim studentima

U ponedjeljak, 9. prosinca 2019. na Fakultetu organizacije i informatike Vedran Rezar, CEO u poduzeću BULB technologies iz Zagreba, studentima je održao predavanje na temu Razvoj programskih rješenja za potporu automatizacije workflow-a.

10.12.2019, 12:48
Marko Možina iz poduzeća Emil Frey Digital studentima približio primjenu Scrum-a

U ponedjeljak 9. prosinca 2019. u sklopu redovite nastave iz kolegija 'Organizacija'  na preddiplomskim studijima Informacijski sustavi i Poslovni sustavi gostujuće predavanje studentima je održao Marko Možina, voditelj poslovnih operacija u poduzeću Emil Frey Digital.