Natječaj za stipendije za stručnu praksu u Japanu

U najavi je natječaj za program Vulcanus in Japan preko kojeg hrvatski studenti imaju priliku odraditi jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2021./22. Proces prijave na natječaj trajat će od 10. siječnja do 10. veljače 2021. godine.

STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 02. studenoga 2020. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.

Odluka o dodjeli državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

Ministar znanosti i obrazovanja Radovan Fuchs donio je odluku koja potvrđuje da će Ministarstvo znanosti i obrazovanja i u narednoj akademskoj godini dodjeljivati STEM stipendije. Ukupno će biti dodijeljeno, kao i prijašnjih godina, 3.400 stipendija. STEM stipendije dodjeljuju se studentima u STEM područjima znanosti, kojima pripada i FOI.

HSM informatika - prijava za natječaj

Tvrtka HSM Informatika dodjeljuje dvije stipendije za mlade s invaliditetom. Više informacija pročitajte u nastavku.

Poziv studentima da se uključe u online FOI Student Buddy program

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Ako je vaš odgovor da, onda je vrijeme da se prijavite u online FOI Student Buddy program.

Stipendije programa Hubert H. Humphrey za akademsku godinu 2021./2022.

Veleposlanstvo Sjedinjenih Američkih Država u Republici Hrvatskoj u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te Agencijom za mobilnost i programe Europske unije objavilo je natječaj za stipendije programa Hubert H. Humphrey za akademsku godinu 2021./2022.

Objavljeni rezultati natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2020./21.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo rezultate natječaja za Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) studenata u ak. godini 2020./21.

Natječaj za stipendije Francuske vlade 2020./2021.

Francusko veleposlanstvo u Hrvatskoj u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU otvara natječaj za više vrsta stipendija Francuske vlade za akademsku godinu 2020./2021. Rok za prijavu je 15. svibnja 2020.

CPSRK raspisao natječaj za prvu stipendiju!

Centar za podršku studentima i razvoj karijera Fakulteta organizacije i informatike (CPSRK FOI) daje priliku jednom studentu/ici za osvajanje mjesečne stipendije u iznosu od 500,00 kn kroz narednih 10 mjeseci koja će se dodijeliti na temelju izvannastavnih aktivnosti.

Tvrtka Comping raspisala natječaj za stipendije

ICT tvrtka Comping raspisuje novi stipendijski natječaj za studente STEM područja. Traže studente 3. godine preddiplomskog studija i 1. godine diplomskog studija. Studenti se mogu prijaviti na natječaj putem linka.