Obavijest o rezultatima natječaja - stručni suradnik u CPSRK-u

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme s punim radnim vremenom (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu) u Centru za podršku studentima i razvoj karijera, obavještava da je na navedeno radno mjesto odabrana Vika Kerekeš.

22.12.2022, 09:30
Natječaj - nastavnik i stručni savjetnici

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za izbor jednog nastavnika na radno mjesto predavača za područje tehničkih znanosti, polje računarstvo te pet (5) izvršitelja na radno mjesto stručnog savjetnika. Više informacija u nastavku.

21.12.2022, 09:45
Održana međunarodna konferencija o otvorenim podacima u okviru OBZOR2020 TODO projekta

U razdoblju od 28. studenog do 2. prosinca 2022. godine, u sklopu OBZOR2020 projekta TODO (Twinning Open Data Operational), na kojem je i Fakultet organizacije i informatike jedan od partnera, održana je međunarodna konferencija o otvorenim podacima (International Conference on Open Data) pod nazivom Open Data Challenges and Opportunities in Times of Crisis and Growth.

Obrana doktorskog rada – Dunja Dobrinić

U petak, 13. siječnja 2023. godine, Dunja Dobrinić branit će svoj doktorski rad.

POVIJEST 60 GODINA FOI-ja

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove godine obilježava veliku 60. godišnjicu postojanja, ali ujedno i 48. godišnjicu od osnivanja.

11.12.2022, 11:59
U VARAŽDINU OKUPLJENI ČELNICI FAKULTETA DRUŠTVENO-HUMANISTIČKOG PODRUČJA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU

U povodu obilježavanja svoje 60. obljetnice, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ugostio je predstavnike fakulteta iz svog znanstvenog-istraživačkog područja. U svojim prostorima u središtu Varaždina, FOI je danas, 7. prosinca 2022., bio domaćin 3. redovite sjednice Vijeća društveno-humanističkog područja Sveučilišta u Zagrebu, i to prvi put nakon više od 20 godina.

07.12.2022, 15:40
KICK-OFF I KOORDINACIJSKI SASTANAK U SKLOPU ERASMUS+ PROJEKTA iLED

U sklopu međunarodnog Erasmus+ projekta pod nazivom Innovating Learning Design in Higher Education (Inoviranje dizajna učenja u visokom obrazovanju) - iLed i vodstvom prof. dr. sc. Blaženke Divjak, Fakultet organizacije i informatike (FOI) Sveučilišta u Zagrebu u četvrtak, 8. prosinca, i petak, 9. prosinca 2022. godine, ugostit će projektne partnere na prvom radnom projektnom sastanku. Prvi dan održat će se kick-off sastanak projekta, dok će drugi dan partneri sudjelovati na prvom koordinacijskom sastanku.

FOI je postao znanstveni partner deep-tech venture buildera 'Nuqleus' – naprednog startup inkubatora

Deep-tech venture builder pod nazivom 'NUQLEUS', napredni startup inkubator, kojeg su pokrenuli Inovacijski centar Nikola Tesla (ICENT) i Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER) Sveučilišta u Zagrebu jučer je predstavljen u Zagrebu, a znanstveni partner projekta je Fakultet organizacije i informatike (FOI) Sveučilišta u Zagrebu. Nuqleus predstavlja unaprjeđenje postojećeg 'SPOCK' startup inkubatora pružajući potporu u komercijalizaciji rezultata znanstvenih istraživanja kroz pomno osmišljen program temeljen na višegodišnjem iskustvu rada s deep-tech startupima, pod vodstvom Matije Srbića (FER).

FOI i IBMiX objavili natječaj za mjesto asistenta (doktoranda) i Java programera

Fakultet organizacije i informatike i tvrtka IBMiX objavili su zajednički natječaj za zapošljavanje asistenta u (doktoranda) na FOI-ju i Java programera u IBMiX-u. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto višeg asistenta za područje društvenih znanosti

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto višeg asistenta za područje društvenih znanosti.

25.11.2022, 09:42