Peti Sveučilišni dan kvalitete
Dan kvalitete

U petak, 26. studenoga 2021. od 10:00 do 13:00 sati se je održan 5. Sveučilišni dan kvalitete.

26.11.2021, 17:19
STEM stipendije - provjera podataka
stem stipendije

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 25. listopada 2021. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2021./2022.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaje za dodjelu državnih stipendija
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku godinu 2021./2022. (sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu i sredstvima osiguranim u Europskome socijalnom fondu u sklopu Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“) redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj te Natječaj za dodjelu 400 državnih stipendija za posebne skupine studenata za akademsku godinu 2021./2022. redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021.
Zgrada UNIZG

Sveučilište u Zagrebu objavilo je popis dobitnika Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021., a među nagrađenima je 5 studenata FOI-ja.

Pravo studenata na potporu prehrane
studentski restoran

Poštovane studentice i studenti, obavještavamo vas da pravo na potporu prehrane u akademskoj godini 2021./2022. možete početi ostvarivati od ponedjeljka, 27. rujna 2021.

Otvoren je natječaj za Erasmus+ stručnu praksu za razvoj digitalnih vještina u Švicarskoj

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u ŠVICARSKOJ za RAZVOJ DIGITALNIH VJEŠTINA (tzv. “TRAINEESHIP IN DIGITAL SKILLS”) u okviru programa Erasmus+ (KA107) za razdoblje mobilnosti od 21. lipnja 2021. do 30. Travnja 2022.

Međunarodno natjecanje za studente u organizaciji Sveučilišta u Cincinnatiju

Sveučilište u Cincinnatiju (SAD) poziva studente da se prijave na “Change the World UC Challenge” – natjecanje u društvenim inovacijama održivog razvoja. Rok za prijavu je 28. travnja 2021.

Panel - rasprava - "Učenje i provjera znanja na daljinu - iskustva u hrvatskoj obrazovnoj vertikali"

Pozivamo sve zainteresirane da se uključe na panel-raspravu u organizaciji Akademskog vijeća Hrvatske akademske zajednice (HAZ) koja će se održati u petak, 26. ožujka 2021. godine, s početkom u 12.00 sati.