U Opatiji održan 43. MIPRO skup

Vodeći računa o svim činjenicama ugroze od COVID-19 pandemije, konferencija MIPRO 2020 ove je godine održana kao hibridni skup, što znači da se dio događanja odvijao fizički u Opatiji, a dio se prenosio online kanalima. U okviru konferencije, koja se održavala od srijede, 30. rujna do petka, 2. listopada 2020., FOI je kao jedan od suorganizatora skupa organizirao niz predavanja i radionica te prezentacija znanstvenih radova.

Sudjelujte u panelima - od računalnih igara do sveučilišta budućnosti!

Poštovani, u ime organizatora ovogodišnje međunarnodne znanstvene konferencije posvećene informacijskim i inteligentnim sustavima „Central European Conference on Information and Intelligent Systems – CECIIS 2020“, pozivamo vas da prisustvujete zanimljivim događanjima, koja smo otvorili za sve zainteresirane dionike. U nastavku objavljujemo raspored događanja i poveznice putem kojih ćete moći pristupiti događajima i na taj način sudjelovati u raspravi. Više objavljujemo u nastavku!

01.10.2020, 08:48
Održan kick off projekta Study4Career

U utorak, 22. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike (FOI) u Varaždinu održan je kick off projekta 'Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike', na kojem su sudjelovali predstavnici projektnih partnera – FOI-ja, agencije Northwest, Tehnološkog parka Varaždin i Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM).

Održan početni sastanak projekta IC4HEDS

U utorak, 22. rujna održan je online početni sastanak projekta IC4HEDS u sklopu Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska-Hrvatska. Projekt je financiran sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj (European regional development fund).

24.09.2020, 15:21
Time 4 Science - izv. prof. Vlatka Škokić

On-line Time 4 Science na temu 'Kvalitativne metode u poduzetništvu' održan je danas, 15. rujna 2020.

Predavanje prof. dr. sc. Dunje Mladenić

U okviru kolegija doktorskog studija Odabrana poglavlja primjene informacijske tehnologije u petak, 11. rujna 2020. godine u 14:00 sati održat će se predavanje prof. dr. sc. Dunje Mladenić na temu "Cross - lingual Data Analysis". Predavanje će se održati na hrvatskom jeziku i možete mu se pridružiti preko sustava Zoom na linku (Meeting ID: 814 8576 0523, Passcode: 079785).

DignetSoftware je srebrni sponzor konferencije CECIIS 2020

Tvrtka DignetSoftware srebrni je sponzor 31. konferencije CECIIS 2020, koja će se održati od 7. do 9. listopada 2020. na FOI-ju u Varaždinu (i po potrebi online). Organizatori konferencije, Fakultet organizacije i informatike te europska mreža EDEN sa zadovoljstvom ponovno surađuju s tvrtkom DignetSoftware, koja je podržala i prošlogodišnje izdanje spomenute konferencije.

Uz predsjednika Vlade RH i dekanica FOI-ja u obilasku dograđenog Tehnološkog parka Varaždin

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković obišao je jučer, 24. lipnja 2020., Tehnološki park Varaždin, odnosno dograđeni prostor Tehnološkog parka čija je vrijednost 16 milijuna kuna. Projekt je u cijelosti financiran europskim sredstvima.

25.06.2020, 10:00
Svečano otvorena novoobnovljena dvorana za praktičnu nastavu - dvorana FINA

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (Pavlinska 2, Varaždin), danas, 24. lipnja 2020. je svečano otvorena novoobnovljena dvorana za praktičnu nastavu (laboratorij), koju će od nove akademske godine 2020./2021. moći koristiti svi studenti i nastavnici FOI-ja. Rezultat je to dugogodišnje poslovne suradnje FOI-ja i Financijske agencije, koja je u potpunosti financirala opremanje dvorane, s čak 200 tisuća kuna.

Time 4 Science: predavanje izv. prof. dr. sc. Veljka Jeremića

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas na Time 4 Science predavanje, koje će se ovog puta održati online. U utorak, 23. lipnja predavanje će započeti u 12:00 sati, a gost je izv. prof. dr. sc. Veljko Jeremić s Fakulteta organizacionih nauka iz Beograda.

16.06.2020, 12:51