Održana radionica Žene poduzetnice u regionalnim uključivim poduzetničkim ekosustavima
WeRin logo

U sklopu WeRIn projekta u petak, 26. 11. 2021. u organizaciji Tehnološkog parka i Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu održala se hrvatska inačica ThinkTank radionice Žene poduzetnice u regionalnim uključivim poduzetničkim ekosustavima.

30.11.2021, 16:16
Održani ciklusi intezivnog učenja o Digitalnoj transformaciji i Industry 4.0 u skopu projekta IC4HEDS
IC4Heds logo

U sklopu projekta IC4HEDS – Intensive Courses for High Educations Students uspješno su održana dva ciklusa intezivnog učenja o Digitalnoj transformaciji i Industry 4.0. Studentice i studenti koji su sudjelovali u programima intenzivnog učenja osvojili su ukupno 4 ECTS boda, 2 za program Digitalne transformacije te 2 za program Industry 4.0. Ukupno je sudjelovalo 53 studentica i studenata sa Fakulteta organizacije i informatike te Pannon Egyetem Nagykanizsa kampusa.

30.11.2021, 13:04
Pozvana predavanja s ciljem zaštite i brige o mentalnom zdravlju
Monika Melnjak

Poštovane kolegice kolege! Željeli bismo Vas informirati da će se u srijedu 24. 11. u 13.00 sati, četvrtak 25. 11. u 17.00 sati te u utorak, 30. 11. u 11.00 sati održati pozvano predavanje psihologinje Monike Melnjak pod nazivom „PROMJENOM AUTOMATSKIH MISLI DO REDUCIRANJA ANKSIOZNOSTI“.

Sinergije akademske zajednice i industrije - druga ERPsim radionica
ERPsim radionica sudionici

Dana, 6. studenog 2021. održana je druga radionica ERPsim sustava. ERPsim je platforma razvijena od strane Sveučilišta u Montrealu, a omogućava virtualno učenje kroz scenarije simulacije poslovnih procesa.

14.11.2021, 20:11
POZIV ZA SUDJELOVANJE U VIRTUALNOJ RASPRAVI - "Na muci se poznaju kreativci: Budućnost hrvatskih kreativnih industrija"
na muci se poznaju junaci - panel rasprava

Pozivamo vas da se 17. studenoga u 14:30h pridružite raspravi o razvoju hrvatskog sektora kreativnih i kulturnih industrija pod nazivom "Na muci se poznaju kreativci: Budućnost hrvatskih kreativnih industrija".

12.11.2021, 15:51
Posjet delegacije iz Chicaga Tehnološkom parku i predstavljanje međunarodne suradnje FOI ja
partneri iz SAD-a u posjeti Tech Parku

U utorak, 9. studenog 2021. godine Tehnološki park u Varaždinu posjetila je delegacija od 15-tak poduzetnika i profesora iz SAD-a.

10.11.2021, 15:52
Na CARNET-ovoj korisničkoj konferenciji CUC 2021 sudjelovali su i predstavnici Fakulteta organizacije i informatike
CUC prezentacija Igor Balaban

U Šibeniku je održana CARNET-ova korisnička konferencija CUC 2021. Na CARNET-ovoj konferenciji za korisnike CUC 2021 pod nazivom "Nove prilike" glavna tema bile su tehnologije koje pomažu u održavanju online nastave, a koje uključuju umjetnu inteligenciju i napredni softver za praćenje predavanja i održavanje ispita, kao i računala i hardver.

Veliki uspjeh studenata Sveučilišta u Zagrebu na UNIC festivalu gradskih laboratorija
UNIC logo

Prvi međunarodni UNIC Festival gradskih laboratorija koji se održao u LIÈGE, Belgija od 14. do 16. listopada 2021. godine, u hibridnom obliku!

28.10.2021, 12:34
6. međunarodna znanstveno - stručna konferencija CRODMA 2021.
crodma logo

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu već treću godinu za redom domaćin je međunarodne znanstveno-stručne konferencije koju organizira Udruga za direktni i interaktivni marketing – CRODMA. Više od pedesetak znanstvenika i stručnjaka u virtualnom je okruženju razmjenjivalo spoznaje i iskustva vezana uz promjenu dosadašnjih marketinških paradigmi.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE