Završeno probno izvođenje tečaja “Digitalna pismenost” na projektu E-DigiLit
E-Diglit logo

Na projektu E-DigiLit završilo je probno izvođenje tečaja „Digitalna pismenost“ kojeg je uspješno savladalo 56 studentica i studenata Fakulteta organizacije i informatike.

23.12.2021, 08:49
Održana radionica Žene poduzetnice u regionalnim uključivim poduzetničkim ekosustavima
WeRin logo

U sklopu WeRIn projekta u petak, 26. 11. 2021. u organizaciji Tehnološkog parka i Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu održala se hrvatska inačica ThinkTank radionice Žene poduzetnice u regionalnim uključivim poduzetničkim ekosustavima.

30.11.2021, 16:16
Održani ciklusi intezivnog učenja o Digitalnoj transformaciji i Industry 4.0 u skopu projekta IC4HEDS
IC4Heds logo

U sklopu projekta IC4HEDS – Intensive Courses for High Educations Students uspješno su održana dva ciklusa intezivnog učenja o Digitalnoj transformaciji i Industry 4.0. Studentice i studenti koji su sudjelovali u programima intenzivnog učenja osvojili su ukupno 4 ECTS boda, 2 za program Digitalne transformacije te 2 za program Industry 4.0. Ukupno je sudjelovalo 53 studentica i studenata sa Fakulteta organizacije i informatike te Pannon Egyetem Nagykanizsa kampusa.

30.11.2021, 13:04
Poziv na radionicu u sklopu projekta WeRin
werin

U sklopu WeRIn projekta u petak 26. 11. 2021. u organizaciji Tehnološkog parka i Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu održat će se hrvatska inačica ThinkTank radionice Žene poduzetnice u regionalnim uključivim poduzetničkim ekosustavima.

25.11.2021, 12:40
Druga aktivnost učenja, podučavanja i osposobljavanja projekta RAPIDE, Let’s innovate assessment, održana u Delftu i online
RAPIDE meeting

Konzorcij projekta RAPIDE uspješno je završio partnerski sastanak i drugu aktivnost učenja, podučavanja i osposobljavanja naziva “Let's innovate assessment”.

19.11.2021, 18:41
Završen program edukacije nastavnika na projektu E-DigiLit
E-digilit logo

Dana 12.11.2021. uručenjem certifikata službeno je na projektu E-DigiLit završilo dvotjedno provođenje programa edukacije nastavnika (Teacher training).

12.11.2021, 16:11
Započelo izvođenje programa edukacije/pripreme nastavnika na projektu E-DigiLit
E-DigiLit logo

U četvrtak, 28.10.2021. je na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI), koji je kao dio projektnog tima Sveučilišta u Zagrebu jedan od partnera na projektu Erasmus +KA203 projekta „Enhancing Digital Literacy of University Students - E-DigiLit“, započelo izvođenje programa edukacije/pripreme nastavnika (eng. teacher training program) za probno izvođenje nastave na tečaju „Digitalna pismenost“.

28.10.2021, 15:01
Održan je hibridni konzorcijski sastanak u sklopu projekta WeRIn

U ponedjeljak i utorak, 18. i 19. listopada na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu i na platformi Zoom održan je hibridni konzorcijski sastanak u okviru međunarodnog projekta Women Entrepreneurs in Regional Inclusive Entrepreneurial Ecosystems (WeRIn).

25.10.2021, 16:31
Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.