Pozvano predavanje: Ivan Fratrić (Google Project Zero)

Sljedeći ponedjeljak, 20. svibnja s početkom u 10:15 na FOI 2 u D9 pozvano predavanje na kolegiju Sigurnost informacijskih sustava održat će Ivan Fratrić iz Google Project Zero. Tema je 'Uvod u istraživanje sigurnosti mobilnog baseband firmwarea'.

Suvremeni studiji, najmodernija tehnologija, praksa na svim razinama studija i siguran put do zaposlenja

Sve zahtjevnije suvremeno IT tržište sve više naglašava potrebu za stručnjacima koji posjeduju kombinaciju tehničkih vještina iz područja informacijske tehnologije i dubokog razumijevanja poslovnih procesa. U današnjem digitalnom dobu, gdje su tehnološke inovacije ključne za uspjeh tvrtki i organizacija, poslodavci sve više traže informatičke stručnjake koji posjeduju širok spektar vještina - od onih informatičkih, pa sve do ekonomskih/poslovnih. Provjerite što možete upisati na Fakultetu organizacije i informatike na prijediplomskoj razini i studirati u Varaždinu, Zagrebu ili Sisku!

Okvir korištenja alata umjetne inteligencije u nastavi, studentskim radovima i istraživanju na FOI-ju

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike (u daljnjem tekstu: FOI), prepoznaje značajnu ulogu alata umjetne inteligencije (UI) u oblikovanju i unapređenju procesa učenja, poučavanja te znanstveno-istraživačke djelatnosti. Stoga, FOI promiče primjenu alata UI kao sredstva za poticanje inovacija i kreativnosti unutar akademske zajednice, uz istovremeno osiguranje da se korištenje tih alata obavlja na odgovoran, etički prihvatljiv i zakonski reguliran način.

13.05.2024, 12:22
Javni razgovor – Ena Barčić

U utorak, 28. svibnja 2024. godine, pristupnica Ena Barčić ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

10.05.2024, 15:00
Obavijest o odabiru kandidata

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću odluku.

10.05.2024, 13:39
Studenti FOI-ja osvojili medalje na 6. igrama Sjeverozapadne Hrvatske

Studenti Fakulteta organizacije i informatike su zasjali na nedavno održanim 6. igrama Sjeverozapadne Hrvatske, demonstrirajući izvanrednu sportsku vještinu i timski duh. Sudjelovanjem u različitim disciplinama, FOI-jevci su osvojili prvo mjesto u svakoj kategoriji u kojoj su se natjecali, ostavljajući iza sebe snažnu konkurenciju.

09.05.2024, 15:57
Skraćeno radno vrijeme knjižnice

U petak, 10. svibnja 2024. godine, knjižnica će biti otvorena od 7:00 do 15:00 sati.

09.05.2024, 13:50
Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja na FOI-ju

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike poziva vas na događaj Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja, koji će se održati 13. i 14. svibnja 2024. godine na Fakultetu organizacije i informatike. Ovi dani posvećeni su proširivanju vidika o važnosti doprinosa održivosti i brige za okoliš i okruženje u kojem živimo. Dani održivog razvoja organizirani su s ciljem podučavanja, poticanja promišljanja i informiranja studenata o važnosti brige za održivost u različitim sferama djelovanja i okruženja u kojem živimo.

Anamarija Pavković i Bruno Đuderija iz OTP banke održali pozvano predavanje na predmetu Poslovni procesi u organizaciji

U utorak, 07. svibnja 2024. godine, u sklopu predavanja na predmetu Poslovni procesi u organizaciji, Anamarija Pavković i Bruno Đuderija (OTP banka) održali su pozvano predavanje na temu „Lean management“.

Pozvano predavanje: Prof. dr. Cory Campbell, Indiana State University, IN, SAD

Pozivamo vas na predavanje “Robotics Process Automation (RPA): Opportunities and Challenges for Business”,  koje će održati gostujući predavač, prof. dr. Cory Campbell s Indiana State University, IN, USA. Prezentacija će biti u četvrtak, 16. svibnja od 16.00 do 17.00 sati, dvorana 9, FOI 2.