Natječaj - nastavnik i stručni savjetnici

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za izbor jednog nastavnika na radno mjesto predavača za područje tehničkih znanosti, polje računarstvo te pet (5) izvršitelja na radno mjesto stručnog savjetnika. Više informacija u nastavku.

21.12.2022, 09:45
Otvoren natječaj za istraživačku stipendiju u okviru projekta HELA

U okviru projekta "HELA - Podizanje zrelosti visokih učilišta za implementaciju analitika učenja", voditeljice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep i suvoditeljice prof. dr. sc. Diane Šimić, otvoren je natječaj za istraživačku stipendiju u visini od 60.000,00 kuna.

Za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu raspisuje natječaj za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme s punim radnim vremenom (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu) u Centru za podršku studentima i razvoj karijera.

02.12.2022, 12:10
FOI i IBMiX objavili natječaj za mjesto asistenta (doktoranda) i Java programera

Fakultet organizacije i informatike i tvrtka IBMiX objavili su zajednički natječaj za zapošljavanje asistenta u (doktoranda) na FOI-ju i Java programera u IBMiX-u. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto višeg asistenta za područje društvenih znanosti

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto višeg asistenta za područje društvenih znanosti.

25.11.2022, 09:42
Poništenje natječaja: suradnik u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, objavljuje poništenje natječaja za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti.

25.11.2022, 09:37
Obavijest o odabiru kandidata - dr. sc. Luka Milić

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) za znanstveno područje tehničkih znanosti, znanstveno polje računarstvo, za grupu predmeta vezanih uz mreže računala i operacijske sustave na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 17. studenog 2022. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Luka Milić.

21.11.2022, 13:47
Obavijest o odabiru kandidata – Iva Mavrek, mag. math.

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) u području prirodnih znanosti, polje matematika, za grupu predmeta vezanih uz matematiku na Katedri za kvantitativne metode, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Iva Mavrek, mag. math.

21.10.2022, 14:00
Obavijest o odabiru - Lucija Mišak

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto ADMINISTRATOR PROJEKTA na određeno vrijeme (12 mjeseci) u Centru za međunarodne projekte, uz probni rok od 3 mjeseca, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Lucija Mišak.

18.10.2022, 15:33
Obavijest o odabiru - Marija Kuštelega

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto MLADI ISTRAŽIVAČ STRUČNJAK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme 8 mjeseci s polovicom punog radnog vremena u Centru za kvalitetu, uz probni rok od 3 mjeseca, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Marija Kuštelega.

17.10.2022, 14:55