Natječaj za radno mjesto - Stručni suradnik

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK na određeno vrijeme (do povratka privremeno nenazočne djelatnice).

30.12.2018, 14:50
Natječaj za radno mjesto - spremačica

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto - SPREMAČICA na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom.

28.12.2018, 01:35
Poništenje natječaja - spremačica

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Poništenje natječaja za radno mjesto SPREMAČICA na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom.

28.12.2018, 01:32
Natječaj za izbor redovitog profesora i poslijedoktoranda

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za izbor redovitog profesora za grupu predmeta vezanih uz strategijsko upravljanje i jednog poslijedoktoranda na Katedri za gospodarstvo.

28.12.2018, 01:26
Poništenje natječaja raspisanog 7. studenoga 2018.

Fakultet organizacije i informatke objavljuje Poništenje natječaja raspisanog 7. studenoga 2018. godine za radno mjesto asistenta u sklopu "Projekta razvoja karijera mladih istraživača - izobrazba novih doktora znanosti" Hrvatske zaklade za znanost.

28.12.2018, 01:06
Obavijest o odabiru kandidata - Martina Đuras

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje - stručni suradnik/ca u Uredu za međunarodnu suradnju na određeno vrijeme od 6 mjeseci obavještavamo da je odabrana Martina Đuras.

12.12.2018, 10:54
Obavijest o odabiru kandidata - Vika Kerekeš

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje - stručni suradnik - na određeno vrijeme od 6 mjeseci uz probni rok od 3 mjeseca obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Vika Kerekeš.

12.12.2018, 10:28
Natječaj za izbor tri nastavnika i jednog suradnika

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje te jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda.

07.12.2018, 07:19
Natječaj za radno mjesto - Spremačica

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto IV. vrste - SPREMAČICA (1 izvršitelj) na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom.

03.12.2018, 12:50
Obavijest o odabiru kandidata – dr. sc. Sandra Lovrenčić

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora (prvi izbor) (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz baze znanja, upravljanje znanjem i formalne metode na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Sandra Lovrenčić.

29.11.2018, 08:54